Šito tikrai nesitikėjo niekas. Pirmojoje BTV muzikinio šou „Muzikinė kaukė“ laidoje mažiausiai taškų surinkusi grupės „Naujosios pupytės“ narė Ingrida Kolytė antrojoje laidoje atsigriebė su kaupu.BTV muzikinis šou „Muzikinė kaukė“ įsibėgėja. Dalyvių pasirodymai kiekvieną kartą – vis sudėtingesni, tačiau nei vienas jų nenori nuleisti rankų ir pasakyti, kad kažkurio vaidmens atlikti negali. Netgi pats šou vedėjas Arūnas Sakalauskas ryžosi išeiti į sceną, atrodydamas kaip grupės „Antis“ vokalistas Algirdas Kaušpėdas! Ir, kaip ir visi šou dalyviai, dainavo tik gyvai! „Jei būčiau žinojęs, kad reikės dainuoti, manęs čia niekas nebūtų atitempęs, bet ką darysi“, – prisipažino jis, bet visgi džiaugėsi įveikęs dainavimo scenoje baimę.

Bet jis bent jau žinojo, kad jo pasirodymo niekas nevertins balais! Tuo tarpu „Muzikinės kaukės“ dalyviai jaudinosi kur kas labiau. Dainininkas Deivis puolė į paniką, sužinojęs, kad jam šį kartą teks tapti… Danieliumi Dolskiu. Juk jo koncertų įrašų niekur internete nerasi! „Nieko nežinau, nei kaip jis elgdavosi, nei kaip jis šoko, tik dainų galiu pasiklausyti“, – erzinosi Deivis, bet visgi rado išeitį net iš tokios situacijos.

 

Ruošdamiesi pasirodymams šou dalyviai ginčijosi: kas sunkiau – įsikūnyti į žmogų, kurio niekada nesi matęs, ar į tokį, kurį pažįsti gal net pernelyg gerai? Česlovui Gabaliui ir Aleksandrui Ivanauskui-Farui antrojoje BTV „Muzikinės kaukės“ laidoje reikės itin pasistengti: burtai lėmė, kad jie vaidins savo gerus draugus. Č.Gabalis – himnų meistrą Marijoną Mikutavičių, o Fara – Ovidijų Vyšniauską. „Geriau Marijonas romanus rašytų, o ne dainas, neįmanoma išmokti“, – juokėsi vienos iš M.Mikutavičiaus dainų tekstą mokydamasis Č.Gabalis. Ar pavyks jam nesusipainioti atėjus pasirodymo metui?

 

„Muzikinėje kaukėje“ viešės ir pasaulinio lygio žvaigždės. Viena iš jų – neseniai Lietuvoje grandiozinį koncertą surengusi Lady Gaga. Parodyti jai prilygstantį šou teko dainininkei Miai. „Tačiau jūs turite vieną trūkumą – esate kur kas gražesnė nei originalas“, – pastebės komisijos narys Arūnas Valinskas. O Lidija Rasutis netgi ryžosi persikūnyti į vyrą! Ir ne bet kokį, o į patį rokenrolo karalių Elvį Preslį. „Sunkiausia – šokti kaip vyrui. Man vis tiek labai norisi judinti klubus“, – po repeticijų guodėsi moteris.

 

Visgi, didžiausią staigmeną paruošė Ingrida Kolytė. Jos pasirodymas pirmoje „Muzikinės kaukės“ laidoje buvo gana nesudėtingas – įsikūnijusi į Nataliją Bunkę ji daug nenutolo nuo pačiai įprasto įvaizdžio. Tačiau, kai filmuojant antrąją laidą ji išėjo į sceną atrodydama lyg Mariah Carey ir pradėjo dainuoti vieną iš legendinės dainininkės garsiausių dainų „Hero“, komisijos nariams ir žiūrovams atėmė žadą. „Ji tokia mažutė, smulkutė, tiesiog coliukė, iš kur tas balsas?“, – negalėjo atsistebėti komisijos narys Marius Gelažnikas.

 

„Muzikinė kaukė“ – ketvirtadienį 20.25 per BTV