Jungtinių Amerikos Valstijų ambasados Lietuvoje ir „Arts Libera International“ kvietimu į Lietuvą iš JAV atvyksta žymus violončelės virtuozas ir kompozitorius Ian Maksin. Garsus muzikantas drauge su pripažintu gitaros virtuozų ansambliu „Vilnius Guitar Trio“ koncertuos net penkių Lietuvos miestų koncertinėse erdvėse. Svečio iš JAV muzikinis turas su scenos partneriais Lietuvoje yra JAV kultūrinių mainų „Arts Envoy“ programos dalis, kuri atveria galimybes vaisingam kultūriniam dviejų šalių dialogui. Šis turas, vienijantis Lietuvos ir JAV muzikus, yra dalis JAV ambasados pristatomos kultūrinės programos, skirtos Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečiui paminėti.

 

15844511_10154531291747284_1091560455884927616_o

 

2017 metais atlikėjas Ian Maksin koncertavo Lietuvoje ir susilaukė didelio pasisekimo didžiuosiuose šalies miestuose. Publika liko sužavėta virtuozo profesionalumu ir nuoširdžiu muzikavimu.Solistas ir įvairios sudėties tarptautinių ansamblių dalyvis su koncertais apkeliavęs daugiau negu trisdešimt pasaulio šalių, muzikuoja prestižinėse Amerikos, Europos, Azijos koncertinėse salėse kartu su tokiomis muzikos žvaigždėmis kaip Andrea Bocelli, Sting, Gloria Estefan, Barry Gibb ir kt. Ian Maksin tik su jam būdinga įtaiga gali nuostabiai pagroti klasikinės muzikos koncertą su orkestru ir taip pat pakerėti publiką grodamas solo džiazo arba roko kompoziciją. 2017 metų kovo mėnesį atlikėjas su dideliu pasisekimu jau koncertavo Lietuvoje ir sužavėjo publiką savo profesionaliu, emocingu ir nuoširdžiu muzikavimu.

 

Ian Maksin Pic 2 - Credit Alex Kotlyar 2016

 

Koncertų meninė programa labai plati ir įvairi – nuo auksinės klasikos iki ugningų tango, džiazo ir roko kompozicijų. Pasak pačių atlikėjų, tai meninė programą specialiai parengta publikai, vertinančiai emocingą, nuoširdžią, aukšto meninio lygio muziką, kuri tikrai sužavės ir pakylės dvasiškai. Skambės J. S. Bach, A. Piazzolla, Led Zeppelin, The Beatles, Ch. Corea, B. Goodman, The Eagles, D. Ellington, I. Maksin, Sting ir kitų visame pasaulyje pripažintų kompozitorių kūriniai. Taip pat svarbu pastebėti, kad projektas ne tik kultūrinis, bet ir edukacinis. Virtuozas Ian Maksin nemokamus surengs meistriškumo kursus muzikos bei meno mokyklų mokiniams ir pedagogams.

 

Ian Maksin Pic 5 - Credot Cuantica Pictures

 

„Come Together” – renginys kokybiško meno gerbėjams bei muzikos mylėtojams, kurie išgirs ne tik virtuoziškas improvizacijas, netikėtas harmonijas, bet ir sulauks malonių staigmenų.

 

image

 

KONCERTŲ DATOS:

 

VGT

 

ANYKŠČIUOSE kovo 14 d. 18 val. menų inkubatoriuje.

PANEVĖŽYJE kovo 15 d. 18 val. muzikiniame teatre.

UTENOJE kovo 17 d. 18 val. kultūros centre.

ŠALČININKUOSE kovo 18 d. 15 val. Jašiūnų dvare.

VISAGINE kovo 20 d. 18 val. kultūros centro salėje „Draugystė“.

 

Vilnius Guitar Trio 2

Vilnius Guitar Trio 3

 

Bilietus į renginį rasite čia: http://www.tiketa.lt/LT/come_together_18284