Šį šeštadienio vakarą „Muzikinėje kaukėje“ – penktojo projekto sezono finalas. Susumavus dvylikos laidų rezultatus paaiškėjo, kad  BTV muzikinio šou finale susirungs šokėjas ir renginių vedėjas Tadas Rimgaila, dainininkai Tadas Juodsnukis ir Rūta Ščiogolevaitė bei aktorius Valentinas Krulikovskis. Pastarajam dalyvavimas tokiame šou buvo visiškai nauja patirtis. „Televizijoje ir teatre – viskas kitaip. Visgi, aš pats jaučiu, kad esu daugiau teatro arba kino, nei televizijos žmogus“, – prasitarė V. Krulikovskis.

 

Dariaus Kučio nuotr. (1) Fotodiva nuotr. (1) Fotodiva nuotr. (14)

 

Valentinas gerbėjams atpažįstamas iš filmų „Laiškai Sofijai“, „Ekskursantė“ ir „Tarp mūsų berniukų“, taip pat serialų „Gyvenimo receptai“ ir „Juodosios našlės“. Garsus vyras – vienintelis aktorius iš dešimties dalyvių sąrašo. Projekte „Muzikinė kaukė“, kur vien muzikinių gabumų negana, o norint įsikūnyti prireikia panaudoti ir aktorinius sugebėjimus, būti vieninteliu profesionaliu aktoriumi – panašu, buvo didžiulis privalumas.

 

Fotodiva nuotr. (18) Fotodiva nuotr. (20) Fotodiva nuotr. (22)

 

„Prieš sutikdamas dalyvauti „Muzikinėje kaukėje“ labai daug apie šį projektą nežinojau. Maniau, kad linksmai praleisiu laiką, tikėjausi varžytis finale. Tačiau, kai pamačiau, kaip čia viskas rimtai vyksta, pasitikėjimas savo jėgomis ženkliai sumažėjo. Nesitikėjau, kad reikės tiek dirbti, norint į kažką įsikūnyti“, – atskleidė Valentinas Krulikovskis. Aktorius tikina, jog šiais metais projekte – itin daug talentingų ir gabių žmonių, bet favoritę jis turi tik vieną: „Rūta Ščiogolevaitė – atradimas šiame projekte. Ją gerbiu ir stebiuosi, kaip ji taip puikiai įsikūnija.“

 

Luko Kodžio nuotr. (17) Luko Kodžio nuotr. (21) Luko Kodžio nuotr. (25)

 

Per projektą V. Krulikovskis net dvylika kartų virto kitais žmonėmis, tačiau kaip jis pats sako, ne visi įsikūnijimai buvo sėkmingi. „Virsmas į Janis Joplin – buvo vienas sudėtingiausių, tačiau iš kitos pusės ir vienas įdomiausių. Nesitikėjau, kad man pavyks ir mane taip gerai įvertins komisija. Tačiau buvo ir tokių virsmų, kur rodėsi turėtų pasisekti gerai, o gavosi visiškai atvirkščiai“, – pasakojo žinomas aktorius. „Kiekvienas turėjome daugiau ar mažiau palankesnių įsikūnijimų, tačiau galiu vienareikšmiškai pasakyti – dalyvavimas šiame projekte tikrai buvo milžiniškas iššūkis“, – pridūrė Valentinas.

 

Luko Kodžio nuotr. (28) Luko Kodžio nuotr. (32)

 

Aktorius prisipažino, kad visą laiką stengėsi pradėti nuo paties atlikėjo, pasidomėti kas jis toks, apie ką jis galvoja, kokia jo gyvenimo filosofija. Tik susipažinęs su vidiniu atlikėjo pasauliu, Valentinas galėjo suprasti kodėl jis vienaip ar kitaip elgėsi scenoje. „Kiekvienas įsikūnijimas buvo labai įdomus, kiekvienas iššūkis ir būdai kaip su juo susidoroti man labai patiko“, – sakė V. Krulikovskis. „Įkūnydamas Alaną Chošnau buvo keletas dalykų, kuriuos tiksliai labai pagavau. Tai man padėjo pasirodymą pakelti į kitą lygį. Gaila, nepagavau jo ypatingo juoko, kurį taip norėjo išgirsti „Muzikinės kaukės“ komisija ir vedėjas Algis Ramanauskas,“ – apie vieną iš geriausiai komisijos įvertintų pasirodymų kalbėjo Valentinas Krulikovskis.

 

Aktorius V. Krulikovskis BTV projekte „Muzikinė kaukė“ įkūnijo Johną Lennoną iš grupės „The Beatles“, atlikėją Egidijų Dragūną-SEL, italų dainininką Adriano Celentano, grupės „Naktinės personos“ narį Alaną Chošnau, grupę „Depeche Mode“, Micką Jaggerį, grupę Mumiy Troll, Igorį Kofą iš grupės „Lemon Joy“, Lietuvos atstovą „Eurovizijoje“ – Aivarą Stepukonį, grupę „Alphaville“, rusų atlikėją Valerijų Leontjevą ir dainininkę Janis Joplin. Balsuodami trumpuoju telefono numeriu tik projekto žiūrovai šį šeštadienio vakarą nuspręs kuris dalyvis vertas „Muzikinės kaukės“ nugalėtojo vardo – komisija šios teisės neturės. „Muzikinės kaukės“ finalas – Šv. Kūčių vakarą, 19:30 per BTV.

 

Kviečiame pasižiūrėti visus dvylika V. Krulikovskio įsikūnijimų. Kuris patiko labiausiai?