Didžiulio žiūrovų susidomėjimo ir atgarsių viešojoje erdvėje sulaukęs plius dydžio gražuolių šou „Dydžio (r)evoliucija“ į LNK eterį grįžta pasikeitęs ir su įspūdingomis staigmenomis. Nuo šiol realybės šou vadinsis „Dydžio evoliucija“ – ir jau žinoma, kad antrojo sezono laidos bus filmuojamos egzotiškoje, karščiu pulsuojančioje užsienio šalyje.

 

45233722_1924991270950853_4575490327569235968_n

 

Prodiuserių kompanijos „TymDrym“ kuriamas plius dydžio gražuolių šou kviečia visas plius dydžio Lietuvos merginas ir moteris, kurios nesigėdija savo kūno, kurioms nerūpi kitų nuomonė ir kurios visą gyvenimą norėjo būti žvaigždėmis, jau dabar pildyti anketą televizijos puslapyje.

 

vitalija_Cosmopolitan

 

„Šou pavadinimas pasikeitė labai organiškai – mes jau sukėlėme grožio revoliuciją, todėl dabar atėjo metas logiškam žingsniui į priekį – grožio evoliucijai, – naujo pavadinimo idėją aiškina „TymDrym“ prodiuseris Dominykas Kubilius. – Pakeitę pavadinimą, nusprendėme su tuo nesustoti – šiemet plius dydžio merginas filmuosime ne tik Lietuvoje, kur vyks atrankos į šou, o paskui kartu skrisime ir į labai egzotišką užsienio šalį. Tiesa, kokią – dar negaliu išduoti, tik galiu pažadėti, kad dalyvėms pavyks išvengti lietuviškos žiemos“.

 

D85_2220

 

Praėjusių metų plius dydžio konkurso nugalėtojai – Vitalijai Jonikytei – pergalė projekte plačiai atvėrė duris į šou pasaulį – sulaukusi didžiulio visuomenės palaikymo, ji papuošė visame pasaulyje žinomo „Cosmopolitan“ Lietuva žurnalo viršelį, ėjo podiumu plius dydžio mados namų kolekcijų pristatyme ir debiutavo kaip televizijos laidų vedėja – mergina sužibėjo populiariausio vasaros realybės šou „Sala“ vedėjos amplua.

 

D85_2231 D85_2605

 

„Laukiame drąsių merginų, kurios nebijo pozuoti prieš fotoobjektyvą, nebijo televizijos kamerų, tų, kurios spinduliuoja pasitikėjimu savimi ir svarbiausia – nori tapti žvaigžde. Pirmoji skandalinga fotosesija, kai plius dydžio merginos tik su maudymosi kostiumėliais pozavo Vilniaus gatvėse, parodė, kad drąsos dalyvauti šiame šou tikrai reikia, bet kartu parodė ir tai, kad šiandien kaip niekada reikia garsiai kalbėti apie grožio standartus, kurie kausto mūsų šalį“, – įsitikinęs D. Kubilius.

 

D85_2722 DRS_1231 DSC_7019 IMG_0381

 

Realybės šou „Dydžio evoliucija“ rengiamas pagal originalų kompanijos „Armoza“ formatą, kuris jau buvo rodytas Vokietijoje, Olandijoje, Lenkijoje, Ukrainoje ir kitose šalyse. Šou prodiuseris pastebi, kad nepaisant geografinių skirtumų, šou dalyvaujančių merginų asmeninės istorijos turi ir labai daug panašumų.

 

IMG_0655

 

„Ar Vokietijoje, ar Lietuvoje – deja, dažnu atveju plius dydžio merginos per savo gyvenimą yra sulaukusios ir pašaipų, ir įžeidžiančių komentarų gatvėse, socialiniuose tinkluose – tik per skausmą ir ašaras jos išmoko mylėti save ir savo atvaizdą veidrodyje. Ir nors ne visuomet lengva savo istoriją pasakoti prieš televizijos kameras, tačiau ne viena praėjusių metų dalyvių prisipažino, kad sulaukė labai daug žinučių iš nepažįstamų moterų, kurioms jų drąsa projekte tapo įkvėpimo šaltiniu“, – atskleidžia D. Kubilius.

 

IMG_2055 T19A1678

 

Pildyti anketą ir dalyvauti plius dydžio gražuolių šou „Dydžio evoliucija“ galima jau dabar puslapyje lnk.lt.