TV3 eteryje šį, ketvirtadienio, vakarą 20.00 val. žiūrovų mylimas keliautojų duetas – Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius pristatys ypatingą, jubiliejinę, kelionių dienoraščių laidą.

 

TV3_Istorine_Martyno_Starkaus_ir_Vytaro_Radzeviciaus_kelioniu_laida_Australija

 

Šią vasarą rodytas „Banzai“ tapo jau dešimtuoju žinomų vyrų kelionių projektu. „Šioks toks jubiliejus po dešimčių tūkstančių kilometrų keisčiausiomis mašinomis pačiais netikėčiausiais keliais“, – šypteli Martynas.

 

Negana to, dueto kurta šio vakaro laida – jubiliejinė, 50-oji, šalies televizijų istorijoje. Kaip tik todėl duetas nusprendė žiūrovams padovanoti specialią laidą, į kurią surinko pačias įsimintiniausias istorijas, geriausiai žinomus nuotykius ir pasakojimus.

 

TV3_Istorine_Martyno_Starkaus_ir_Vytaro_Radzeviciaus_kelioniu_laida_Bolivija_Peru

 

Afrika, Šilko kelias, Pietų ir Šiaurės Amerika, Australija, Kinija, Pietryčių Azija, Indija, Japonija – M. Starkus ir V. Radzevičius spėjo pabuvoti visur.

 

Kas patiems keliautojams įsiminė per beveik dešimtmetį blaškymosi po keisčiausias pasaulio vietas? Šįvakar 20.00 val. laukia dešimt ryškiausių istorijų, kurias pristatys bei savo simpatijas skirdami balsus išreikš Martyno ir Vytaro bičiuliai – „X Faktoriaus“ teisėjai, dainininkai Marijus Mikutavičius, Justė Arlauskaitė-Jazzu, „Moterys meluoja geriau“ pažiba, aktorius Džiugas Siaurusaitis, lenktynininkas Benediktas Vanagas ir kiti.

 

TV3_Istorine_Martyno_Starkaus_ir_Vytaro_Radzeviciaus_kelioniu_laida_Turkmenija

 

Savo nuomonę, balsuodami už įsimintiniausią kelionių akimirką, jau išreiškė keliautojų gerbėjai socialiniame tinkle „Facebook“ bei naujienų ir pramogų portalo tv3.lt lankytojai. Kuriam žinomam žmogui teks džiaugsmas pristatyti pirmąją vietą?

 

Istorinė Martyno ir Vytaro laida TV3 eteryje – šį, ketvirtadienio, vakarą, 20.00 val.