Legendinio grupės „Rondo“ lyderio Aleksandro Ivanausko-Faros pristatinėti nereikia – jis tikra scenos legenda, o jo dainas moka kone visa Lietuva. Šiandien laidoje „Raudonas kilimas“ žinomas vyras kartu su žmona Rima TV3 žiūrovams padovanos itin jautrų pasakojimą ne tik apie ilgametę santuoką, po pasaulį išsibarsčiusius mylimus vaikus, bet ir apie kardinalius išvaizdos pokyčius, reikalavusius didelės drąsos ir pasiryžimo. Maža to, pora atskleis, kad šiandien jie ir vėl nusprendė gultis po skalpeliu.

 

1 (Small)

 

Aleksandras ir Rima Ivanauskai atviriems pokalbiams televizijoje pasiryžta ne dažnai, tačiau „Raudono kilimo“ komandai sutiko duoti interviu be jokių užuolankų.

 

2 (Small) 3 (Small) 4 (Small)

 

Laidoje legendinės grupės „Rondo“ lyderis pasakos, kad muzika jam yra pagrindinis gyvenimo variklis ir 45 metai, praleisti scenoje, tą tik patvirtina. Tačiau įtemptas darbo grafikas ir nuolatiniai koncertai pareikalauja nemažai laiko, tad Aleksandro žmona Rima neslepia, kad vyro namuose kartais trūksta.

 

5 (2) (Small) 5 (Small) 6 (Small)

 

„Dabar jau bent išsireikalavau, kad dukart metuose turėtume atostogas. Na, ir per Kūčias laikas skiriamas tik šeimai, o visas kitas didžiąsias metų šventes Aleksandras dažniausiai praleidžia koncertuodamas“, – apie vyro darbo grafiką laidoje pasakos Aleksandro žmona Rima.

 

7 (Small) 8 (Small) 9 (Small)

 

A. Ivanauskas-Fara itin atsakingai žiūri į savo muzikinę karjerą, ir nors namuose ūkiškų darbų imasi retai – tuo rūpinasi jo žmona Rima, savo veikloje jis tikras darboholikas.

 

9 (Small) 10 (Small)

 

„Jeigu susitarėm dėl koncerto ir aš įsirašau į savo grafiką, man kitas žmogus gali skambint ir siūlyt trigubai, keturgubai, dešimt kartų daugiau tų pinigų, bet aš pasakysiu „Ne, mes užsiėmę“. Žodžio laikymasis man labai svarbus“, – apie atsidavimą darbui ir savo gerbėjams pasakos A. Ivanauskas-Fara.

 

11 (Small) 12 (Small)

 

Nors tokia vyro veikla – nemenkas iššūkis artimiesiems, tačiau poros santykiai yra tikras pavyzdys kiekvienam. Jie kartu jau 40 metų, o dabar, kai visi trys vaikai jau užaugo ir paliko gimtuosius namus, Aleksandras ir Rima džiaugiasi laiku sau.

 

13 (Small)

 

„Vienas sūnus gyvena Honkonge, kitas – Los Andžele, dukra – Ispanijoje. Ilgimės jų, dažnai bendraujam internetu ir telefonu. Kita vertus, dabar laisvas plotas“,- su šypsena laidoje pasakos Aleksandras.

 

Atvirai papasakoję apie santykius, ryšį su vaikais, šeimoje kylančius konfliktus ir iššūkius bei jų sprendimų būdus, Aleksandras ir Rima tik „Raudono kilimo“ laidai nuoširdžiai ir be užuolankų atskleis, kaip jiems pavyksta išlikti tokiais jaunatviškais.

 

„Ne gamtos tai nuopelnas, o plastinės chirurgijos. Man tikrai smagu, kad aš atrodau jauniau“,- drąsiai laidoje pokalbį apie plastinę chirurgiją pradės Rima.

 

Prieš 4 metus jie pirmą kartą ryžosi pristabdyti bėgantį laiką ir sudalyvavo TV3 projekte „Grožio architektai“, kurio metu kardinaliai pakeitė savo išvaizdą bei pakoregavo ilgus metus kamavusius trūkumus. Pokyčiai itin matyti Rimos išvaizdoje.

 

Nuo pirmųjų gydytojo, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos eksperto dr. Sauliaus Vikšraičio prisilietimų prie Aleksandro ir Rimos praėjo daugiau nei keturi metai, tačiau žinoma pora atrodo taip pat puikiai kaip ir prieš kelerius metus. Ir nors tada padarytomis operacijomis Aleksandras ir Rima džiaugiasi iki šiol, laidoje jie atskleis, jog nutarė dar sykį patikėti save plastinės chirurgijos ekspertui dr.S. Vikšraičiui.

 

„Atrodote fantastiškai, Rima. Kaip Felinio moteris“, – Rimą, vėl apsilankiusią „SV plastinės chirurgijos centre“, su komplimentais pasitiko dr. S. Vikšraitis.

Paklausti, kokių išvaizdos pokyčių nori šiandien, Aleksandras ir Rima laidoje atvirai papasakos, ką norėtų patobulinti. „Amžius eina, senstam, turiu tris vaikus ir jie paliko žymes mano kūne“, – atvirai kalbės Rima.

 

„Tuomet iš pradžių apsižiūrėsime veidą – kaip viskas išsilaikė per tuos ketverius metus. Tada mielai išklausysiu jūsų naujai atsiradusių poreikių“, – prieš Rimos apžiūrą laidoje kalbės plastinės chirurgijos ekspertas dr. S. Vikšraitis.

 

Nors plastinė chirurgija tampa vis populiaresnė, tačiau retas atvirauja apie operacijas. Aleksandras ir Rima mano, jog tai nėra teisingas požiūris. Jiedu nori visiems, ypač vyresniems žmonėms, parodyti, jog plastinės operacijos gali padėti pristabdyti laiką ir pagerinti savijautą bei pakelti savivertę.

 

„O ką, vyresniame amžiuje nesinori atrodyti gerai? Dar ir kaip norisi. Žinoma, niekada nevertėtų peržengti ribų“ , – sakys A. Ivanauskas-Fara ir atvirai papasakos, kokių kompleksų turi šiandien, tačiau nori atsikratyti plastinės chirurgijos dėka.

 

Kokie jausmai užplūdo Rimą, kai prieš ketverius metus po atilikto išvaizdos tobulinimo ji negalėjo atpažinti savęs veidrodyje? Kokioms plastinėms operacijoms šiandien pasiryžo Aleksandras Ivanauskas-Fara ir jo žmona Rima? Atsakymai į šiuos klausimus ir dar daugiau – jau šiandien, 18.00 val. gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“.

 

Ketvirtą sezoną skaičiuojanti gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“ televizijos žiūrovus kviečia pro rakto skylutę žvilgtelėti į garsių televizijos, muzikos, kino, politikos, kultūros, sporto ir pramogų pasaulio atstovų gyvenimus. Vaidos Skaisgirės kuriamos ir vedamos laidos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios savo gyvenimą nuo filmavimo kamerų saugo ir interviu į kairę ir į dešinę nedalija. Televizijos žiūrovų laukia daugybė atvirų, jautrių, netikėtų istorijų iš pirmų lūpų.

 

„Raudonas kilimas“ – sekmadieniais, 18 val, per TV3!

 

“TV topas” archyvo nuotraukos.