Apie jį Lietuvoje, rodos, visi žino viską. Likimas nepašykštėjo Radžiui sunkios vaikystės – dainininkas augo be tėvų, vaikų namuose, o saugų prieglobstį galiausiai rado geraširdės globėjos Vidos namuose. Romas, savo balsu ir degančiu charakteriu užkariavo daugybės gerbėjų širdis. Šį penktadienį „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Adomo obuolys“ jis su Inga Valinskiene kalbės apie savo kelią į populiarumą, moteris, santuoką ir atskleis, kodėl labai dažnai savimi nepasitiki.

 

LR_TV_PR_AB_Radzis

„Turiu gerbėjų, kurios dėl manęs eina iš proto. Patikėkit, tai yra sunku“, – prisipažino dainininkas.

 

Santykiai su moterimis Radžio gyvenime, rodos, niekada neprimena ramaus ežero, veikiau – audringą vandenyną. Ypač, kai kalba pakrypsta apie jo ir kolegės Agnės Petravičienės jausmus.

 

„Ji sėdi. Ir aš sėdžiu. Atrodo nieko nevyksta, bet mes vien buvimu šalia nerviname vienas kitą. Jei taptume pora, tai būtų košmaras“, – juokėsi Radžis.

 

Nors iš šalies sunku pasakyti, garsus dainininkas prisipažino, kad sau yra labai kritiškas. Galbūt dėl to, kad niekas jo gyvenime nevyko savaime, be pastangų. Nuo gimimo paliestas karčios patirties jis žino, kad viskas turi savo kainą ir kad vieną dieną šlovė gali imti ir… baigtis. Tam jis sako esąs pasiruošęs.

 

„Vis galvodavau, kodėl kitiems niekas nieko nesako, o mane plaka. Kodėl ant manęs krenta užgauliojimai, kodėl man visi minusai? Tačiau aš publikai savo nuoskaudų nerodau. Jai visad būsiu toks, koks buvau savo karjeros pradžioje. Nesimaivysiu, žvaigždės nevaidinsiu ir savo hitą „Ką daryt?“ dainuosiu iki gyvenimo galo!” – sakė Radžis.

 

Pokalbių laida su Inga Valinskiene – jau šį penktadienį 21.00 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Adomo obuolys“ – penktadienį, 21.00 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.
 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.