Jau šį sekmadienį LNK eteryje nugriaudės lemtingas „Žvaigždžių duetų“ pusfinalis – jame ir paaiškės, kurie keturi duetai keliauja į legendinio projekto superfinalą ir susikaus dėl 10 tūkst. eurų prizo. Lemiamoje laidoje visi duetai savo pasirodymams turėjo pasikviesti po svečią ir dainą atlikti trise.

 

Žvaigždžių duetai

 

Neabejotinai daugiausiai diskusijų sukėlė Rūtos Elžbietos Mazurevičiūtės ir Ištvano Kviko pasikviestas svečias – praėjusio „Žvaigždžių duetų“ sezono nugalėtojas Radžis. Visi kartu jie atliko dainą apie meilę Lietuvai, pavadinimu „Čigono meilė“.

 

Žvaigždžių duetai

 

Po šios trijulės pasirodymo nuo komisijos stalo skriejo itin prieštaringi vertinimai. Nors Merūnas Vitulskis ir Stano teigė, kad dalyviai, kaip visada, viską atliko profesionaliai, o šis pasirodymas yra jų „šachas ir matas“ kitų porų atžvilgiu, kitos komisijos narės buvo visiškai priešingos nuomonės.

 

Žvaigždžių duetai

 

„Aš galvoju, kad jūs nuėjote pačiu banaliausiu keliu. Jūs užknisat, nes žinau, kad galit vaikščioti ne tik tais banaliais ir pramintais savo takais“, – kalbėjo Dovilė Filmanavičiūtė – Miss Sheep, o jos žodžiai studijoje buvo palydėti švilpimu.

 

Žvaigždžių duetai

 

Šioje vietoje pratrūko ir pats Ištvanas. „Koks gali būti banalu, kai muzika liejasi iš širdies? Koks skirtumas, ar ji yra iš dviejų akordų, ar iš trijų. Mes su Radžiu turime tris akordus, ir mums užtenka. Mes norėjome su šia daina parodyti žmonėms, kad mes galim dainuoti, kad su mumis dainuoja ir lietuvė Rūta, ir visa Lietuva“, – karštai kalbėjo atlikėjas.

 

Visgi kita komisijos narė Rūta Ščiogolevaitė taip pat nebuvo patenkinta tokiu pasirodymu. Vos tik ji paklausė, ar Rūta Elžbieta su Ištvanu šitaip bijo iškritimo, Ištvanas ir vėl nesusilaikė. „Ne, tikrai ne. Aš galėjau dešimt, šimtą kartų sudėtingesnį kūrinį sudainuot, operą galėjau sudainuot“, – atsakė jis. R. Šiogolevaitei iškart pasiteiravus, kodėl jis to ir nepadarė, Ištvanas nepasimetė.

 

„O todėl, kad aš myliu savo broliuką Radžį, todėl, kad mes galime būti vieningi, todėl, kad mes galime dainuoti iš širdies. Kam man dar kažką kažkam įrodinėti? Aš dainuoju publikai“, – įsijautęs kalbėjo Ištvanas, o jo žodžius palydėjo pritariantys šūksniai ir plojimai iš publikos.

 

Be abejo, savo nuomonę turėjo ir pats Radžis. „Aš manau, kad jie yra šaunuoliai, kad pasikvietė Raždį. Rūta, nežinau, kas jums atsitiko, kas jums įkando, bet aš noriu pasakyti, kad jie nieko blogo nepadarė, kad pasikvietė mane“, – į tai Rūta teatsakė tiek, kad su Radžiu į kalbas ji nesileis.  „Nereikia čia taip nervuotis. Radžis neįkando nei Rūtai, nei dar kažkam, jūs ramiai sėdėkit ir dainuokit tuos savo tris akordus, nes jūs taip pat dainuojat tuos pačius tris akordus. Ir nereikia šnekėti ant kitų žmonių, kai visi iš tos pačios lėkštės valgom“, – nukirto Radžis.

 

Ar pasikvietę Radžį dainuoti kartu Rūta Elžbieta ir Ištvanas pelnys žiūrovų meilę? Ar jiems pakaks žiūrovų balsų, kad patektų į didįjį projekto finalą? Audringas ir lemtingas „Žvaigždžių duetų“ pusfinalis – jau šį sekmadienį, 19:30, tik per LNK!