Trečiadienio vakarą 20.30 val. naujoje LNK laidoje „Gyvūnų policija“ sukrečianti istorija – programos kūrėjai gavo informaciją, kad Mostiškių miestelyje likimo valiai paliktas šunelis, kuris negali valdyti vienos iš savo kojyčių. Į įvykio vietą atvykę „Gyvūnų policijos“ vedėjai užfiksavo sukrečiančius vaizdus – grandine pririštas gyvūnas buvo retai maitinamas, o vandens, panašu, turi tik po lietaus.

 

kalyte1 (Small)

 

Į įvykio vietą atvyko ir policijos pareigūnai, kurie žurnalistams padėjo atrišti kalytę ir ją nugabenti į veterinarijos kliniką.

 

kalyte2 (Small)

 

Prieš išvežant nuskriaustą šuniuką, su juo atsisveikinti atėjo susigraudinęs kaimynas, kuris laidoje sakys, kad jam labai gaila kalytės: „Gaila, labai gaila. Ji ateidavo pas mane. Man labai skaudu dėl jos. Ji protingas šuo. Net neįsivaizduoju, kas tokį nusikaltimą padarė“.

 

kalyte3 (Small)

 

Veterinarijos klinikos gydytoja Marija Reketytė apžiūrinėdama kalytę sakė, kad situacija labai prasta, liga gali būti ir piktybinė: „Reikėtų amputuoti galūnę“.

 

kalyte4 (Small)

 

Atlikus rentgeną paaiškėjo, kad šunelio plaučiai švarūs – metastazių plaučiuose nėra. Anot veterinarijos klinikos gydytojos, tai geras ženklas: „Gana dažnai vėžys iš kaulinio audinio metastazuoja į plaučius“.

 

kalyte5 (Small)

 

Po operacijos šunytė buvo perduota naujai šeimininkei Dianai, kuri labai džiaugėsi priimdama naują namų gyventoją: „Dabar jai noriu suteikti viską, kas geriausia. Kai dabar pagalvoji, kad per tokius orus ji gulėtų buvusioje savo gyvenimo vietoje…“

 

kalyte6 (Small) kalyte7 (Small)

 

Visą laidą „Gyvūnų policija“ ir dar daugiau gyvūnų gelbėjimo operacijų žiūrėkite šį trečiadienio vakarą 20. 30 val. per LNK.