Jau kitą sekmadienį LNK eteryje startuoja naujasis superšou „Mes – vieno kraujo“, kuriame bus ieškoma ne tik geriausiai dainuojančių, bet ir artistiškiausių dainininkų antrininkų Lietuvoje. Premjerinėje laidoje savo panašumu į Lietuvos ir pasaulio žvaigždes mėgins įtikinti net 16 dalyvių, tačiau tik keliems iš jų komisija tars „Taip“ ir leis keliauti į tolesnius projekto etapus.

 

Bunke

 

Ypač daug dėmesio ir pačių įvairiausių reakcijų laidos filmavime sulaukė atlikėjos Natalijos Bunkės antrininkė kaunietė Gintarė Adomaitytė. Pasirinkusi dainuoti grupės „YVA“ dainą „Katyčių dainelė“, mergina neslėpė, kad gal toks įvaizdis ir pasirodymas jai padės susipažinti ir su projekto muzikiniu prodiuseriu Deivydu Zvonkumi – buvusiu N. Bunkės vyru.

 

bunke_1

 

„Ar tu turi draugą?“ – vos pasibaigus G. Adomaitytės pasirodymui, paklausė komisijos narė R. Ščiogolevaitė. „Matosi, kad ne. Nes jei tu turėtum draugą, tai jis būtų neleidęs tokio pasirodymo. Neįsivaizduoju, koks vaikinas leistų savo merginai šitaip…“ – tarė R. Ščiogolevaitė, tačiau dalyvė jai neleido baigti sakinio, sušukusi: „Zvonkus!”. Toks merginos atsakymas visiškai išmušė komisijos narę iš vėžių.

 

bunke2

 

„Šitas pasirodymas man labai priminė porno filmą, tik visos sekso scenos buvo pakeistos dainavimu, – neslėpdamas entuziazmo pradėjo kalbėti kitas komisijos narys Rolandas Mackevičius. – Pradžioje nuėjai pas vieną padainavai truputį, nuėjai pas kitą, tada atsistojai viena, su savim truputį padainavai... Tada susirinkai juos abu ir nuėjote jau visi trise padainuoti… Puikus pasirodymas. Šauniai pavarėt“, – studijoje aidint plojimams įspūdingą monologą rėžė R. Mackevičius.

 

„O man liūdna. Nes Natalija, jei tu bent mėgintum jos kraują pajusti, yra stipri, įtaigi, drąsi, bet ne nagla, o ne vulgari, – pasisakė ir Asta Stašaitytė – Masalskienė. – Reikėjo daugiau ne gašlumo, o žaismės. Žaismingas gundymas yra labai skanu, ir mes esam už. Tačiau gašlumas ir gatvėje, ir scenoje yra tiesiog gašlumas“, – kalbėjo komisijos narė dalyvei, kuri pasirodymui pasipuošė tikslia grupės „YVA“ aprangos kopija – trumpu mokykliniu sijonėliu, po krūtine surištais marškiniais bei rožiniais pūkučiais plaukuose.

 

Tam, kad atrankų dalyviai galėtų keliauti į tolesnį projekto etapą, pirmoje laidoje jiems reikės sulaukti bent dviejų „Taip“ iš komisijos. Nors komisijos moterys neslėpė nepasitenkinimo, galbūt seksualus įvaizdis papirks vyriškąją komisijos pusę – R. Mackevičių bei E. Bžeską? Nenuspėjamas ir intriguojantis antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ startuoja jau kitą sekmadienį 19:30 val. per LNK.