Šį, trečiadienio, vakarą 19.30 val. TV3 žiūrovų laukia išskirtinė parodijų šou „Pakartok!“ laida. Žiūrovai galės tiesiogiai balsuoti už geriausias keturių finalistų – profesionalių aktorių parodijas. Tik žiūrovai nuspręs, kas taps geriausiu parodijų meistru Lietuvoje! Aušra Štukytė, Ramūnas Rudokas, Ramūnas Šimukauskas ar Vitalijus Cololo – kuris bus išrinktas laidos nugalėtoju?TV3_Pakartok_Ausra_Stukyte

 

Išskirtinėje „Pakartok!“ laidoje aktoriai demonstruos geriausius savo pasirodymus: laukia dainininkės Laimos Vaikulės, dainininko ir laidų vedėjo Marijaus Mikutavičiaus, vaikų mylimo personažo Gustavo ir dainininkės, visuomenės veikėjos Dainos Bilevičiūtės parodijos. Tiesa, gerokai patobulintos, nei rodytos ankstesnėse laidose – tokių originalių interpretacijų žiūrovai dar nėra matę.

Balsuoti bus galima trumpuoju telefono numeriu, įrašant labiausiai patinkančio aktoriaus numerį. Daugiausiai simpatijų surinkęs finalistas bus paskelbtas parodijų šou „Pakartok!“ laimėtoju.

 

Nors balsavimo ir sprendimo teisės neturės, savo pastabas ir komentarus išsakys profesionali komisija – pirmininkė Kristina Kazlauskaitė, Robertas Aleksaitis ir kviestinis svečias Vaidotas Martinaitis.

 

Visi dalyviams komisijos skirti balai šįvakar bus anuliuoti. Ar iki šiol daugiausiai simpatijų sulaukusiai A. Štukytei pavyks užgniaužti kvapą ir žiūrovams? „Bemiegės naktys, stresas, įtampa – buvo visko“, – sako Aušra. Ji prisipažįsta bijojusi visų savo personažų, pradedant Loreta Graužiniene, baigiant Milda Bartašiūnaite. Tiesa, sako, kad nuo Tinos Turner ir Amy Winehouse personažų tiesiog kaifavo.

 

„Aplinkybės priverčia prasibudinti“, – prisipažįsta Aušra, sėkmingai suvaidinusi kone visas savo parodijas, o finalui paruošusi tikrą bombą – L. Vaikulės parodijos naują versiją.

 

Jos konkurentas R. Rudokas prisipažįsta: „Per savo aktorinę karjerą esu sukūręs šimtus Lietuvos politikų, aktorių, dainininkų, namų šeimininkių ir panašiai. Bet čia, šiame šou, tikrai buvo ką veikti“, – juokiasi prisimindamas laidoje savo kurtas Sauliaus Urbonavičiaus-Samo ir Alano Chošnau parodijas.

 

Finalui R. Rudokas pasirinko personažą, kurį pradėjo mėgdžioti būtent šiame projekte – M. Mikutavičių.

 

R. Šimukauskas – dar vienas projekto pirmūnas: „Nesitikėjau, kad nukeliausiu taip toli. Buvo sunku, bet įdomu. Iš šalies gal čia atrodo chi chi, cha cha – bet darbo čia iš tiesų įdėta daug. Daugiausiai – kuriant Jurijaus Smorigino personažą.“ O mieliausiu sau aktorius pasirinko vaikų numylėtą herojų Gustavą. Naują – Gustavo ir profesoriaus interpretaciją TV3 žiūrovams jis dovanos jau šįvakar.

 

Vienintelis iš finalistų neprofesionalus aktorius V. Cololo prisipažįsta: „Man labai sunku, juk jie visi aktoriai – matę pusplikį Koršunovą, Miltinio nuotrauką matę iš arti, o aš kas? Pradinių klasių mokytojas? Nesu aktorius, esu vaidintojas. Man tai smagus žaidimas, aš ir žaidžiu.“ Labiausiai atsipalaiduot ir kvailiot jis leido sau kurdamas D. Bilevičiūtės personažą. Jo geros draugės, kurios tikrai sakosi nenorintis įžeisti, parodija šįvakar bus itin improvizuota. Šou kūrėjai šypsosi – tokios lieknėjimo programos, kuri bus pademonstruota ant scenos, tikriausiai dar nematė niekas.