Kaip išsirinkti tinkamą aprangą šventėms? Tokią, kuri ne tik puoštų, bet ir padėtų pritraukti sėkmę. Net ir visai neprietaringi žmonės kartais kreipia dėmesį, kaip apsirengti, kad jų apranga užburtų, pakerėtų ir sužavėtų visus susirinkusius šventėje. Vis dėlto reikėtų nepamiršti, kad visi žmonės skirtingi, todėl tai, kas tinka vienam, gali visiškai netikti kitam.

 

"šventinė apranga"

Garsus JAV rašytojas yra pasakęs: „Kuklumas mirė, kai atsirado drabužiai“. Galbūt jis buvo teisus, nes nuo neatmenamų laikų apie drabužius buvo kuriama daugybė prietarų. Nieko nuostabaus, nes drabužiai apibūdina asmenybę. Nuo seno manoma, kad yra ryšys tarp aprangos, kurią asmuo renkasi ir jo vidinių savybių.

 

Tradicija per didžiąsias metų šventes vilkėti tam tikrų spalvų drabužius, siekiant pritraukti laimę ir sėkmę, žinoma visame pasaulyje. Viskas pasaulyje yra energija – taip pat ir spalvos aprangoje, aksesuaruose bei namų dekore.

 

Pačios magiškiausios spalvos yra juoda ir raudona. Tačiau šių spalvų negalima dėvėti visą laiką. Kitaip per didelis kitų dėmesys pradės varžyti tokia apranga vilkinčio asmens energiją. Šios spalvos ne visada ir ne visiems tinka. Raudonos spalvos drabužius galima rinktis keliomis progomis. Pirma, jei norisi atsikratyti apatijos jausmu ir tapti aktyvesniais. Antra, atkreipti dėmesį į save darbe, per derybas, viešuose renginiuose, vakarėliuose. Drabužio siluetas gali būti įvairus, svarbiausiai tinkantis konkrečiai figūrai, o atspalvis – ryškus ir traukiantis akis. Trečia, sustiprinti seksualumą, bendraujant su vyrais.

 

Juoda – pati stipriausia spalva, kuri gali turėti priešingą poveikį – patraukti ir atstumti. Vakarui reikėtų rinktis sukneles ar kostiumus, turinčius permatomos medžiagos intarpų, puoštų stikliniais karoliukais, siuvinėjimais arba su blizgučiais. Tokia apranga privers sužibėti, labiau pasitikėti savimi ir jaustis seksualesnėms!

 

Pagal fengšui rekomenduojama derinti juodą ir žalią spalvas. Žalia – tai augimo ir turto pietryčių sektoriuje spalva. Juoda yra vandens spalva, taip pat simbolizuojanti pinigus. Jei norisi suaktyvinti šias sritis (patobulėti asmeninėse ir verslo srityse) rekomenduojama rinktis šių spalvų derinį. Tokių spalvų nebūtinai turi būti visa apranga – užtenka subtilaus vėrinio ar kito aksesuaro.

 

Tikriausiai daugelį labiausiai domina, kokios spalvos padės pritraukti ateinančiais, 2016-aisiais Ugninės Beždžionės metais pagal kinų horoskopą. Tai tokios spalvos, kurios harmoningai derėtų su 2016-ųjų metų simboliu – Ugnine Beždžione.

 

2016 metų laimingos spalvos: raudona, geltona, oranžinė, violetinė, „Magenta“ (skaisčiai purpurinė), rožinė. Be fengšui ugnies elemento spalvų, galima rinkti medžio elemento atspalvius, nes pagal fengšui medžio elementas padeda sukurti ugnies elementą. Taigi, jei rausvi atspalviai nepatinka, galima rinktis žalių ir rudų atspalvių aprangą.

 

Norint dar labiau sustiprinti magiškas aprangos savybes, galima rinktis skirtingų spalvų aksesuarus: papuošalus, diržus, šalikėlius ir kt. Papuošalus rekomenduojama rinktis, pagamintus iš natūralių akmenų ir kristalų, kurie priklauso ugnies elementui: rožinio kvarco, granato ar rubino. Taip pat tinka medžio elementui priklausantys brangieji ir pusbrangiai akmenys: žalsvas nefritas, agatas, žalsvas turmalinas arba malachitas.

 

Remiantis kai kuriomis rekomendacijomis, sutinkant 2016 metus, rekomenduojama vengti vandens elementui priklausančių spalvų, t. y. juodos ir mėlynos bei visų žemiškų tonų (žemės elemento).

 

Aprangos spalvas taip pat galima rinktis, remiantis asmeniniu gimimo elementu. Pavyzdžiui, žmogus, kurio asmeninis gimimo elementas yra žemė, pasirinkęs medžio elemento spalvas, gali pajusti energijos stygių, nes šie elementai silpnina vienas kitą.

 

Svarbu ne tik kokiais viršutiniais drabužiais bus puošiamasi Naujųjų metų vakarą, bet ir kokia avalyne bus apsiaunama. Tikima, kad per pėdas teka či energija, todėl jose yra daug labai jautrių taškų. Netinkamos spalvos šalikėlis ar suknelė gali nepadaryti jokios žalos, bet netinkami batai – gali ir labai daug. Batai turėtų būti idealiai tinkantys, tik tada jie gali pritraukti sėkmę karjeroje, meilėje, asmeniniame gyvenime. Nuo jų priklauso ir sveikata.

 

Reikėtų nepamiršti, kad tikrieji kinų Naujieji metai prasideda ne sausio pirmąją, kaip priimta Vakarų pasaulyje, o kiekvienais metais skirtingą dieną. 2016 metais medinės Ožkos metus pakeis Ugninės Beždžionės metai tik vasario 8 dieną. Tad galbūt ne taip svarbu, kokios spalvos drabužius vilkėsite sausio 1-ąją, bet su kokia nuotaika juos sutiksite!