Ruošiantis šventėms tėvams dažnai kyla klausimas: kaip papuošti vaikus, bet jų nesuvaržyti? Jiems dizainerė, prekinio ženklo įkūrėja Lina Zaveckienė parodoje „Mūsų vestuvės 14” pristatys naują, išskirtinių, spalvingų, ypatingoms progoms skirtų  vaikiškų drabužių kolekciją „Spalvotos šventės“.

 

Pagrindinė mintis ir idėja yra ta, kad vaikai per šventes turi ne tik gražiai atrodyti, bet ir laisvai bei patogiai jaustis. „Labai svarbu, kad šventės metu, nesvarbu kokia tai šventė: gimtadienis ar artimųjų vestuvės, vaikai jaustųsi gražūs, pasipuošę, tačiau laisvi. Audiniai būtų minkšti ir patogūs, nevaržytų judesių ir leistų vaikui būti vaiku. Kokia šventė vaikui, jei jis visą laiką girdės mamos raginimą neišsitepti? Tiek mergaičių, tiek berniukų rūbeliai turi būti gražūs, spalvingi, bet patogūs, nevaržantys mažylių judesių. Ir svarbiausia – lengvai skalbiami, juk vaikai net ir per pačias didžiausias šventes mėgsta žaisti, dūkti ir tikrai visada išsitepa. Tą puikiai žinau, nes pati auginu tris sūnus – aštuonerių Titą, trejų Kristupą bei dvejų Timotį“, – kalbėjo dizainerė.

 

Klaipėdietės Linos Zavekienės kurti drabužiai išsiskiria itin patogiais modeliais, ryškiomis spalvomis. Todėl ir ypatingoms šventėms skirta kolekcija bus spalvinga. „Kodėl ryšku? Nes aš pati niekada nemėgau ir dabar nemėgstu juodos spalvos. Tiesą sakant, mano drabužinėje net nėra juodos spalvos rūbų. Todėl tiek savo, tiek klientų vaikams visada siūlau ryškius drabužius. Man svarbu, kad rūbas būtų kitoks, išsiskirtų savo spalva, modeliu. Bet to, man atrodo, kad vaikams tamsios bei niūros spalvos net ir netinka – užgožia jų vaikiškumą, slopina. Ne tik šventėms, bet ir laisvalaikiui kuriu vienetinius drabužius. Man ir pačiai labai svarbu, kad tai, ką dėviu aš, kiti neturėtų“, – sakė Lina Zaveckienė.

 

Linos Zaveckienės drabužius jau seniai atrado ir pamėgo klaipėdietė aktorė Eglė Jackaitė.

 

Parodoje – šventėje „Mūsų vestuvės 14” naują vaikiškų drabužių kolekciją pristatys Severos Čepulienės mados, stiliaus ir estetinio ugdymo studija „Mažasis modelis“.

 

 

Tekstą parengė parodos – šventės „Mūsų vestuvės14” organizatoriai.

Nuotraukos: „RB Moments“, „viduno.lt“