Pasakykite, koks jūsų Zodiako ženklas ir mes pasakysime, kaip jūs norėtumėte atrodyti! Pasirodo, asmeninis stilius priklauso nuo žvaigždžių padėties danguje gimimo akimirką. Saulės ženklas rodo, kaip jūs norite, kad atrodytumėte, o kylanti žvaigždė Zodiake rodo tai, kas padeda jums atrodyti gerai. Verta atkreipti į tai dėmesį, kuriant savo asmeninį įvaizdį!

   
 • stiliusAvinas – aktorius Marlonas Brando. Drabužiai turėtų būti kokybiškai pasiūti, kad greitai nesuplyštų. Tinka minimalistinis stilius ir atspalviai, sportinė, net kariška apranga bei aksesuarai. Reikėtų vengti per daug įmantrių detalių. Geriau, jei rankos būtų laisvos, o apranga būtų su kišenėmis.
 
 • Jautis – aktorė Lilian Gish. Prie didelių kaip karvės akių tinka beveik viskas. Tinka laisvai krentantys drabužiai, glotnios, odiškos medžiagos, nereikėtų bijoti apnuoginti šiek tiek kūno. Reikėtų rengtis taip, kaip senovės graikų deivei Afroditei. Jų įvaizdis turėtų būti gaivus, lengvas, gali būti net šiek tiek hipiškas ar bohemiškas.
 
 • Dvyniai – šokėja Josephine Baker. Kiekvienas kostiumas – tai proga ne tik pasirodyti, bet ir šiek tiek pajuokauti. Galima derinti romantišką suknelę su sportiniais bateliais, galima žaisti su skirtingais prekių ženklais, ieškoti naujų, netikėtų derinių.
 
 • Vėžys – dailininkas Salvadoras Dalí. Ekscentriškas stiliaus kaip lunatiko. Vaivorykštės spalvų žvyneliais dekoruoti drabužiai, sunkus, spalvingas šalikas, rankų darbo megzti drabužiai, dydžiu ar keliais per didelis paltas – tai unikalus stilius, atitinkantis Vėžio mėnesio ikonos mąstymą.
 
 • Liūtas – aktorė Marilyn Monroe. Šio ženklo žmonės labiau nori, kad kiti labiau įsimintų jų veidą, o ne tai, ką jie vilki. Jie nori atrodyti žaviai, smagiai ir seksualiai. Galima rinktis kažką didelio ir drąsaus, milžiniško ir prabangaus, kažką, kas kontrastuoja su jūsų odos spalva. Dėvėti kažką, kas atkreiptų dėmesį į jūsų veidą, šypseną, akis. Nepamirškite, kad bene žaviausiai atrodote tada, kai užsiimate sportu ar kita smagia veikla!
 
 • Mergelė – mados dizainerė Elsa Schiaparelli. Dievas yra detalėse. Aprangą gali pagyvinti raudona saga palto viršuje arba zomšinės odos batų noselės. Mergelių stilius yra kruopščiai apgalvotas. Jos tiksliai žino, ką reikia daryti, kad visada atrodytų nepriekaištingai. Jos gali įsisegti kaip ši mados dizainerė gigantišką sagę į švarko atlapus arba nešioti milžinišką žiedą, bet visa kita bus minimalaus dizaino. Daugiausiai dėmesio skiriama rankoms ir pėdoms.
 
 • Svarstyklės – amerikiečių fotografė Lee Miller. Labiausiai mėgsta klasikinį stilių (klasikinio roko, klasikinio hiphopo, klasikinės literatūros stilių mėgsta taip pat), kartais mėgsta rengtis taip, lyg būtų iš kito laikmečio. Tačiau jos ne tik rengiasi taip, bet ir realiai žino viską apie tą laikmetį, kultūrą, žmones.
 
 • Skorpionas – režisierius Jackas Smithas. Plutono planeta lemia, kad šio ženklo atstovams norisi būti išskirtiniams ir ekscentriškiems.Režisierius pudruodavosi veidą, nešiojo peruką, akys apibrėždavo juodu pieštuku. Jų apranga gali atrodyti lyg būtų parinkta atmestinai ir tiktų vaidinti performansuose.
 
 • Šaulys – aktorius Bruce‘as Lee. Būdingi spalvingi, ryškūs, šmaikštūs aprangos deriniai.Tik Bruce‘as Lee galėtų sugalvoti apsirengti siuvinėti džinsinį kombinezoną arba nieko daugiau, bet tik neoninės žalios spalvos marškinius. Taip pat jiems patinka patys įvairiausi saulės akiniai.
 
 • Ožiaragis – poetė Vita Sackville-West. Tokio tipo asmenys visada atrodytų lyg skubėti į verslo susitikimą. Ožiaragiams svarbiausia, kad drabužis būtų pasiūtas iš kokybiškų ir brangių medžiagų. Renkasi tvirtus batus, sunkius švarkus, kelnių ir marškinių kostiumą.
 
 • Vandenis – aktorė Audrey Hepburn. Šio ženklo atstovai gali kiekvieną dieną rengtis taip pat. Pavyzdžiui, visada gali segėti tą pačią apyrankę ar avėti tuos pačius, mėgstamiausius batelius. Drabužiai turėtų pabrėžti riešų ir kulkšnių sritį. Kartais gali specialiai rengtis labai ekscentriškai, apsimauti skirtingas kojines.
 
 • Žuvys – dainininkė Whitney Houston. Greičiausiai jūsų spintoje yra daug drabužių, nederančių tarpusavyje.Tikriausiai rastumėte ten drabužių kiekvienai savo asmenybės pusei, kurią tą rytą norėtumėte labiau išryškinti. Todėl vieną dieną galite atrodyti vienaip, o kitą – visiškai kitaip, todėl aplinkiniams labai sunku apibūdinti, kaip jūs atrodote. Vieną akimirką galite atrodyti stiprūs ir dinamiški, o kitą švelnūs ir labai pažeidžiami.