Praleidžiate daug laiko šaltame ore? Jaučiate, kad nuolatos šąla ausys? Kad ausyčių negnybtų šaltukas galite dėvėti kepures,  galvos juostas arba ausines. Galvos juostos yra ne tik šiltos, bet ir kur kas elegantiškesnės nei gremėzdiškos ausinės. Galite rinktis įvairiausių spalvų megztas, vilnones, medvilnines ar medžiagines galvos juostas.

 

Galvos juosta – tai plaukų aksesuaras. Pakeitus vieną galvos juostą kita, galite akimirksniu atnaujinti įvaizdį, rašo ehow.com.

 

Nenešiokite tų galvos juostų, kurios veržia. Pagrindinė galvos juostų funkcija yra šiltumas ir patogumas.

 

Įprastos galvos juostos nedera prie oficialios aprangos bei šukuosenos. Jei einate į oficialų renginį, dėvėkite tik solidžiai atrodančią galvos juostą, siuvinėtą, pavyzdžiui, kalnų krištolo karoliukais.

 

Stenkitės nedėvėti arba dėvėti rečiau metalines galvos juostas. Jos gali pažeisti galvos odą ir plaukus.

 

Ant galvos juostos gali likti plaukų formavimo priemonių likučių. Skalbkite galvos juostas rankomis, naudodami švelnią skalbimo priemonę.

 

Jeigu jūsų plaukai trumpi arba ploni, venkite dėvėti galvos juostas su šukutėms. Smailūs šukučių spygliukai gali suerzinti galvos odą ir todėl sukelti galvos skausmą.

 

Kai sportuojate, dėvėkite specialią sportui skirtą aprangą. Nepraleidžiančios oro medžiagos skatina galvos prakaitavimą, todėl sportuojant šaltame ore gali prasidėti ausų uždegimas. Galvos juostą sportui skalbkite bent kartą per savaitę.