Nors „Crocs“ avalynė turi reputaciją, kad tai yra vieni iš baisiausių batų pasaulyje, yra daugybė faktų, įrodančių, kad iš tiesų tai yra nuostabi avalynė ir „Crocs“ rinktis verta. Netikite? Internetinės parduotuvės Pigu.lt ekspertai su jumis šiais faktais pasidalins!

 

Crocs

Jie dera su viskuo

 

Kai kuriems atrodo, kad „Crocs“ yra šlykštūs ir nedera su jokiais rūbais, bet pažiūrėję atidžiau, suprasite, kad jie iš tikrųjų tinka bet kokiu atveju. Pasirinkus tinkamą „Crocs“ spalvą, šie neįprastai atrodantys batai dera netgi su švarku! Taigi, visiškai nesvarbu, ar šiandien dėvėsite džinsus, ar treningus, galite avėti „Crocs“!

 

Tai yra patogiausia avalynė

 

Kokia yra pagrindinė priežastis, dėl kurios kiti žmonės perka šiuos batus? Daugelis, ko gero, atsakytų, kad tai yra komfortas. Vaikščioti avint šiuos batus yra tas pats, kas vaikščioti debesimis ar putų poliuretanu.

 

Galite rinktis iš šimtų spalvų

 

Daugelis kitų gamintojų gali pasiūlyti tik kelias arba (geriausiu atveju) kelias dešimtis spalvų. „Crocs“ siūlo kelis šimtus įvairiausių spalvų – galite rinktis ir iš jų kombinacijų ar net įvairiausių imitacijų: zebro, leopardo ir t.t. Taigi, galite nesunkiai derinti spalvas ir kurti savo stilių!

 

Juos galite avėti ištisus metus

 

Nors daugeliui prekės ženklas „Crocs“ asocijuojasi su jų žymiausia vasarine avalyne, šis nuostabus gamintojas kuria ir puikius batus kitiems sezonams. Be to, vasariniai šio gamintojo batai irgi gali būti naudojami visus metus. Juk jie yra tokie patogūs, kodėl jų neapsiavus ofise ar net namuose?

 

Ši avalynė tinkama bet kokiai lyčiai ir bet kokiam amžiui

 

Kažin, ar vyrai norėtų avėti moteriškus batelius. Tuo tarpu „Crocs“ tinka tiek vyrams, tiek moterims – taip pat visiškai nesvarbu, kokio amžiaus jūs esate. Išėję į miestą galite apsiauti įprastus „Crocs“ batus, lietingą dieną galite iš spintos traukti kitą porą, o žiemą naudoti trečią. Ko gero, pasaulyje nėra universalesnės avalynės kuriančios įmonės.

 

Tuo pačiu ir aukosite pinigų

 

Kiekvieną kartą, kai nusiperkate „Crocs“ avalynę, įmonė paaukoja dalį savo pelno kitiems ir tokiu būdu dalina savo batus visiems, kam jų reikia aplinkui visą pasaulį. Taigi, pakanka užsisakyti vieną porą ir jūs ne tik gausite nuostabų pirkinį, bet ir būsite padarę gerą darbą pasauliui.

Juos avėti galite net ir vandenyje

 

Ar ir jūs vasarą tingite kiekvieną kartą nusiauti savo batus prieš lipant į ežerą ar jūrą? O galbūt planuojate maudytis jums nežinomame krante, kur gali būti įvairiausių šiukšlių, stiklo šukių ir kitų pavojingų daiktų? Tokiu atveju „Crocs“ gali praversti, nes jie yra atsparūs vandeniui.

 

Jums nebereikės ilgai rinktis

 

Kaip pasirinkti „Crocs“ batus? Tereikia žinoti savo dydį ir mėgstamą spalvą. Taigi, kartą pasirinkę, galėsite tuos pačius batus pirkti visą gyvenimą – jie niekur nedings, nes jie jau yra tapę klasika. Skirtingai nuo kitų avalynės gamintojų, šis senųjų produktų gamybos nestabdo. Taigi, net ir prieš daugybę metų pirktus „Crocs“, jūs galite įsigyti vėl.

 

Šiems batams galite pirkti ir aksesuarus

 

Kadangi „Crocs“ avalynė turi skylutes, jas galite panaudoti pirkdami specialius aksesuarus – įvairias figūrėles, kurias galima įstatyti į tas tuščias ertmes. Taip galite susikurti visiškai unikalų įvaizdį, kurio pasaulyje neturės joks kitas žmogus. Vienetiniai batai gali kainuoti tūkstančius, tuo tarpu sukurti unikalius „Crocs“ batus galite patys!