Kasdieniai judesiai (šypsena, raukymasis, kramtymas) treniruoja veido raumenis. Po intensyvios fizinės veiklos nėra nieko geriau negu viso kūno masažas. Veidas – ne išimtis. Grožio specialistai dažnai kalba apie jauninantį veido masažo poveikį ir net teigia, kad jis gali pakeisti kai kurias kosmetikos priemones ar procedūras. Veido masažą nesunku atlikti namuose. Kaip tai padaryti?

 

Geri patarimai, kaip namie atlikti veido masažą:

 

  • Pmasažasaruošti odą. Nusiplauti rankas su šiltu vandeniu ir muilu. Plaukus susirišti ar susisegti. Veidą švariai nuvalyti švelniu prausikliu. Galima pasidaryti garų vonelę. Garai padeda atverti poras ir geriau įsigerti kosmetikos priemonėms.

 

  • Vienu šūviu nušauti du zuikius. Veido masažas užtrunka nemažai laiko ir jam reikia specialaus pasiruošimo. Tačiau dvi minutės per dieną gali padėti išvengti raukšlių ir atpalaiduoti protą. Būtų puiku, jei tam būtų skiriama šiek tiek laiko rytą ir vakarą. Tiesiog šiek tiek ilgiau nei paprastai masažuokite odą prausdami prausikliu ir tepdami kremu. Netrukus pamatysite skirtumą prieš ir po.

 

  • Pasirinkti tinkamą priemonę masažui. Veido masažas padeda geriau įsisavinti naudojamų kosmetinių priemonių veikliąsias medžiagas. Masažui geriau naudoti šiek tiek riebesnės, slidžios konsistencijos kosmetikos priemones, pavyzdžiui, aliejus ar serumus. Mėgstantys natūralius aliejus gali rinktis arganų, abrikosų kauliukų, agurklių ir kt.

 

  • Masažui pakanka rankų, bet galima naudoti ir kitus įrankius. Pirštais atliekamas masažas – efektyviausias. Tačiau jį galima atlikti ir su specialiais masažo voleliais, masažuokliais ir kt.

 

  • Veido masažas ne tik gražina odą. Norint stangresnės odos masažuoti reikia stipriau. Jeigu oda yra jautri, linkusi į aknę arba riebi – masažuoti reikėtų švelniau. Masažas pagreitina limfos apykaitą, todėl greičiau pasišalina toksinai.

 

  • Paakių srities masažuoti nerekomenduojama. Oda aplink akis yra labai jautri ir plona, todėl su ja reikia elgtis švelniau. Akių patinimą gali sumažinti švelnus masažas rodomuoju pirštu, atliekamas sukamaisiais judesiais arba nestipriai spaudžiant nuo ašarų liaukų iki išorinių akių kampučių.

 

  • Veido masažas namų sąlygomis. Išspausti žirnio dydžio kosmetikos priemonės kiekį ant delnų. Priemonę tolygiai paskirstyti ant plaštakų ir pirštų galiukų. Pirštais paspausti tarp antakių ir nuslysti link kaktos. Tą patį pakartoti kelis kartus. Tada pirštų galiukais masažuoti nuo veido centro iki skruostų ir ausų. Po to masažuoti nuo lūpų kampučių iki žandikaulių. Masažą užbaigti kaklo srityje. Vertikaliais judesiai glostyti kaklą aukštyn link veido. Masažą rekomenduojama atlikti prieš miegą. Beje, jis puikiai nuvalo visus dekoratyvinės kosmetikos likučius. Norint sukurti jaukią atmosferą, galima užsidegti levandų kvapo žvakę.