Kalėdos – tai metų laikas, kurio esmė yra dalijimasis. Tada svarbiausia yra duoti ir gauti. Rinkdami dovanas brangiausiesiems, vykdami iš vieno vakarėlio į kitą, neretai žmonės pamiršta apie meilę ir seksą. Dėl šventinio streso laikas, leidžiamas su išrinktuoju, nueina į antrą planą. Tačiau Kalėdos gali būti ir tokios, kuriose nė vienas nesijaustų pamirštas ir apleistas. Ar dar galima būtų rasti geresnį metų laiką, grąžinti į santykius romantiką, aistrą ir seksą?

 

Geri patarimai, kad per Kalėdas netrūktų sekso ir aistros:

 

kalėdinis seksas

  • Atleisti vadeles. Per šventes žmonės labiau nei įprastai atsipalaiduoja, išsilaisvina, todėl gali pagerėti intymūs poros santykiai.
 
  • Išpildyti vienas kito fantazijas. Pasibučiavus po Kalėdų eglute, galima pradėti savo išrinktajam į ausį šnabždėti slapčiausias erotines fantazijas, pavyzdžiui, apie seksą persirengus karnavaliniais kostiumais arba intymias glamones viešose vietose. Po to dar ilgai prisiminsite praėjusias šventes ir daugiau niekada į kalėdines dekoracijas nebežiūrėsite taip, kaip anksčiau.
 
  • Išrinkti erotinę dovaną. Pavyzdžiui, galima padovanoti valgomas kelnaites, erotinį kauliuką su meilės pozomis ar kitų prekių meilės žaidimams. Tokią intymią dovaną reikėtų įteikti asmeniškai, o ne prie kitų žmonių, kad tas, kuriam skirta ši dovana ir pats dovanotojas, nesijaustų nejaukiai.
 
  • Kalėdų kojinę užpildyti sekso kuponais. Atspausdinti kuponų su seksualiais pasiūlymais. Pasigaminti jų pagal prekybos centrų dovanų kuponų pavyzdį. Kuponus sukabinti ant kalėdinių lazdelių saldainių ir įteikti tokią dovaną.
 
  • Seksas su Kalėdų seneliu arba Snieguole. Palepinti Kalėdų senelį arba Snieguolę arbata, sausainiais ir erotiniu masažu su laiminga pabaiga. Karnavaliniai kostiumai intymiam gyvenimui suteiks naujų spalvų!
 
  • Kalėdoms padovanoti… save! Suvynioti save kaip dovaną ir įteikti mylimam asmeniui. Prekybos centre susirasti ilgiausią ir didžiausią kaspiną ir juo perrišti savo kūną.
 
  • Išvykti trumpų, romantiškų atostogų. Iš anksto informuoti šeimos narius, kad šias šventes planuojate praleisti su antrąja puse, ir išvykti į savaitgalio kelionė. Galima pasinaudoti paskutinės minutės pasiūlymais. Supratingi artimieji tikrai neprieštaraus, jei nuspręsite praleisti šventes kartu. Kalėdos gali būti ne tik snieguotos ir šaltos, bet ir šiltos bei saulėtos.
 
  • Židinys, žvakės, romantiška muzika, imbieriniai meduoliai, kalėdinės kojinės ir… seksas! Susikurti jaukią, romantišką ir kalėdinę atmosferą namuose ir pasimėgaukite meile ant minkštučio kilimo prieš degantį židinį.
   
  • Geriausias afrodiziakas – tai linksmai praleistas laikas su draugais ir artimaisiais. Tad nereikėtų atmesti pakvietimų į kalėdinius ar naujametinius vakarėlius. Prieš einant miegoti galima aptarti smagų vakarėlį, papasakoti vienas kitam kažką linksmo, drauge pasijuokti ir po to pasimylėti. Garantuojame, toks seksas bus nepamirštamas!