Blogi įpročiai lovoje – prastesnis seksas. Visi pastebime savo partnerių ydas ir netikusius poelgius lovoje. Tačiau labai dažnai mūsų pačių įpročiai nuodija intymų gyvenimą.

 

Seksą vertinti per daug rimtai. Pavyzdžiui, moteris vyrui demonstruoja naujus, seksualius apatinius drabužėlius.  Ji nepastebėjo, kad jie vis dar su etiketėmis. Vyrui tai kelia juoką. Moteris pyksta. Dažniausiai žmonės, atsidūrę nepatogioje situacijoje, stengiasi reaguoti su humoru. Tačiau tik ne sekso metu! Nereikia į seksą žiūrėti per daug rimtai.

 

Seksas turi būti toks, koks kine. Tačiau gyvenime viskas būna kitaip. Realiame gyvenime ne visada pavyksta sudėtingos sekso pozos, atodūsiai, gestai, žodžiai nebūna tokie tobuli. Tai nereiškia, kad seksas negali būti gražus. Seksas būna nuostabus, kai abu partneriai jaučiasi gerai ir nė vienas iš jų nebando mylėtis pagal kažkokio filmo scenarijų.

 

Daugžodžiavimas. Žinoma, pasakyti, kas patinka ir kas ne – būtina. Tik nereikia meilės akto paversti anatomijos pamoka. Nereikia nuolatos nurodinėti partneriui, ką daryti, šaukti ir keiktis. Dar geriau apie savo pojūčius papasakoti kūno kalba.

 

Švara – svarbus dalykas. Tik tai nereiškia, kad po sekso reikia iškart skubėti į dušą. Toks skubėjimas gali užgauti partnerio jausmus. Jis gali imti manyti, kad jis nepatrauklus ir negeidžiamas. Nieko nenutiks, jei bent 15 minučių praleisite vienas kito glėbyje. Paskui galite kartu išsimaudyti.

 

Savanaudiškumas. Seksas turi būti malonus abiem partneriams, todėl reikia ne tik mėgautis ir atsipalaiduoti, bet ir pasistengti suteikti partneriui didelį malonumą.

 

Kuklumas pirmąją naktį kartu atrodo netgi erotiškas. Kita vertus, jei naktis seniai nebe pirmoji, kuklintis ir gėdytis nebėra dėl ko.

 

Oralinis seksas – tik ypatingomis progomis. Dažnai ilgai kartu gyvenančios poros pasiryžta išbandyti naujoves ar pikantiškesnes pozas tik išskirtinėmis progomis. Nereikia laukti ypatingos progos, kad būtų galima suteikti kitam nepakartojamą malonumą.

 

Akis už akį, dantis už dantį. Šia patarle ne visada reikia vadovautis lovoje. Ne visada partneris trokšta, kad už suteiktą malonumą, jam tuojau pat būtų atsilyginta. Jis gali būti pavargęs ar tiesiog to nenorėti. Visada klausykitės ir kreipkite dėmesį į tai, apie ką kalba mylimasis (-oji).