Tikriausiai dauguma porų sutiktų, kad ateina metas, kai norisi naujovių, o viena iš dominuojančių erotinių fantazijų yra seksas viešumoje. Ko gero, populiariausias būdas užsiimti seksu viešumoje, bet netrikdyti aplinkinių – tai mylėtis automobilyje. Daugeliui seksas automobilyje asocijuojasi su komforto trūkumu, ankšta vieta ir besipainiojančiais saugos diržais. Tačiau yra būdų, kaip padaryti seksą automobilyje patogesnį ir malonesnį!

 

seksas

Geri patarimai apie seksą automobilyje:

 
  • Būti pasiruošusiems. Vien todėl, kad vyrauja nuomonė, kad seksas turi būti spontaniškas, nereiškia, kad reikia būti nepasiruošusiems. Dauguma dailiosios lyties atstovių mėgsta suplanuotą spontaniškumą. Sakote, kad taip nebūna? Patikėkite: dar ir kaip! Būti pasiruošusiems – tai nereiškia, kad reikia viską būtina suplanuoti – tiesiog numatyti, kad gali būti įvykti kažkas pikantiško. Pavyzdžiui, jeigu numatote, kad pasivažinėjimas automobiliu gali baigtis seksu, tinkamai apsirenkite. Geriausiai tam tinka sijonai ir suknelės, pėdkelnes ir kelnaites galima palikti namie. Vengti labai aptemptų džinsų ir kitų drabužių, kuriuos gali būti sunku greitai nusirengti ir vėl apsirengti.
 
  • Saugoti privatumą. Nors seksą automobilyje galima klasifikuoti kaip seksą viešoje vietoje, tačiau paprastai visai netrokštama pritraukti kitų žmonių dėmesį. Nuomonė apie automobilyje besimylinčius asmenis nėra palanki ypač moterims. Jei pastebės aplinkiniai, jie greičiausiai palaikys tokią moterį prostitute, bet tikrai ne maištaujančia prieš visuomenės normas dailiosios lyties atstove! Be to, jeigu automobilis bus pastatytas viešoje vietoje, kur lankosi žmonės ir kas nors galės pamatyti nuogybes, o tai jau nelegalu ir gresia baudžiamoji atsakomybė. Todėl ruošiantis mylėtis automobilyje, reikėtų paieškoti saugios vietelės, kuri nebūtų tiesiai prieš gyventojų langus ar apšvietimo stulpų. Tinka bet kokia nuošali vieta, kur užklysta tik vienas ar kitas klajojantis asmuo.
 
  • Nebūtina eiti iki galo! Seksas automobilyje teiks daugiau malonumo, jeigu tai bus tik kaip preliudija į tai, kas po to vyks, įėjus pro namų duris. Teisybė yra ta, kad daugelyje automobilių nėra labai daug vietos, tad patogios miegamojo lovos niekas nenurungs. Taigi, galima peršokti ant galinės automobilio sėdynės ir truputį pasiglamonėti, bet nebūtinai visa tai turi baigtis lytiniu aktu. Galima likti ir priekinėse sėdynėse ir šiek tiek pajautrinti vienas kito fantaziją. Galima užsiimti oraliniu seksu arba abipuse masturbacija, sėdint priekinėse sėdynėse. Vienas intymiausią akimirką stebės, ar niekas neateina. Po to gali laukti pratęsimas miegamajame.
 
  • Sukurti atpalaiduojančią atmosferą. Jeigu abiems partneriams seksas automobilyje yra pirmas kartas, gali būtų šiek tiek neramu ir baisu. Nejaukumą padės išsklaidyti abiem patinkanti muzika, geriausia tokia, kuri nuteikia mylėtis. Tačiau muzika neturi būti per daug garsi: ji neturėtų blaškyti dėmesio. Be to, automobilyje reikėtų palaikyti optimalią temperatūrą, kad nesušaltumėte net šiek tiek nusirengę. Reikėtų pasiruošti tam, kad kai lauke šalta, o automobilio salone mylimasi, apgaruoja langai – išdavikai, pasakantys, ką jame esantys asmenys iš tikrųjų ten veikia.
 
  • Ant galinės sėdynės geriau! Planuojant eiti iki galo, rekomenduojama persėti ant galinės sėdynės. Geriausia mylėtis tokia poza, kai vyras sėdi ant galinės sėdynės, o moteris sėdi jam ant kelių, jį apžergusi. Patogiau bus, jei moteris segės sijoną ir nemūvės kelnaičių. Tokia poza patogiausia ritmiškiems sekso judesiams automobilyje, nebent stogas yra labai žemai. Moteris gali sėdėti vyrui ant kelių nusisukusi nuo jo arba atsisukusi į jį. Pirmuoju atveju vyras galės mylėdamasis glamonėti klitorių, o antruoju – abu partneriai galės žiūrėti vienas kitam į akis. Automobilyje mylėtis įmanoma ir misionieriaus poza. Tačiau, ko gero, būtų patogiau, jei vyras atsigultų ant sėdynės ir moteris apžergtų jį ant viršaus. Kadangi moteris greičiausiai svers mažiau, tai jiems tokioje sekso pozoje bus lengviau judėti, atsipalaiduoti ir patirti orgazmą.