Jau šį sekmadienio vakarą 19 val. LNK televizijos žiūrovų laukia dar vienas įtemptas moderniausio muzikinio šou „Finalo ketvertas“ finalas. Muzikiniame soste nuo pirmosios laidos sėdintis Gabrielius Vagelis su jauduliu laukia iššūkio. Dvikovai jis paruošė savo paties kurtą dainą.

 

Finalo ketvertas Indrė Senjasa Vagelis Lokytė

 

„Iš pradžių buvau paruošęs kitą dainą, bet pakeičiau nuomonę. Pagalvojau, kad tai gali būti paskutinis šansas padainuoti šiame projekte ir nusprendžiau, kad laikas atsiskleisti ir kaip kūrėjui. Juolab, kad teisėjai vis užsimena, kad čia laukia būtent mūsų kūrybos dainų“, – atskleidė dainininkas.

 

Finalo ketvertas

 

„Manau, kad atlikėjui tiesiog privalu kurti. Nebūtinai pačiam, bet leisti autorines dainas – būtina. Neįsivaizduoju kito būdo rasti savo klausytoją. Šiuo metu Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje studijuoju kompoziciją ir ruošiuosi debiutinio albumo išleidimui. Tikiu, kad esu stipresnis kūrėjas nei atlikėjas, todėl prieš atlikdamas savo kūrinį dvikovoje jaučiuosi tvirtai“, – atskleidė G. Vagelis.

 

Gabrielius Vagelis

 

„Kol kas dar niekam kitam nesu parašęs dainos, bet labai to laukiu ir noriu. Tai – viena mano svajonių. Tikiuosi būti kuriančiu atlikėju, o tuo pačiu – girdėti kitų talentingų dainininkų atliekamas mano dainas“, – teigė originaliojo „Finalo ketverto“ narys.

 

Gabrielius Vagelis_1

 

Jau šiandien 19 val. LNK televizijos žiūrovų laukia daugybę staigmenų pateiksianti laida. Viena jų – išskirtinis teisėjo Vido Bareikio ir ketverto pasirodymas. Sostus apginti sieks Gabrielius Vagelis, dvikovoje vis dar nekovojusi Gabija Lokytė, prieš savaitę sostą užėmusi Eglė Jakštytė-ELEY ir žiūrovų numylėtine laikoma vaikų darželio muzikos mokytoja Indrė Juodeikienė.