Neseniai Lietuvos publikai pristatyto filmo „Emilija iš Laisvė alėjos“ režisierius Donatas Ulvydas sako, kad tokio filmo Lietuvai labai reikėjo. „Mes pajutome, kad neturime tokių filmų, kokius turi Amerika. Ten kas antram filme pamatysi Amerikos vėliavą, Amerikos snaiperį. Didžiosios šalys turi patriotinius filmus. Mes jų nelabai turim. Bet aš manau, kad tautai reikia turėti tokių filmų. Kad ir kaip rimtai beskambėtų, aš manau, kad tokio filmo mums dabar labai reikia“, – TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apie tai, kodėl ėmėsi kurti patriotinį filmą, kalbėjo režisierius.

 

TV3_Gero vakaro sou (2)

 

Donatas Ulvydas teigia netikėjęs, kad ras aktorę, galinčią suvaidinti tokį Emilijos personažą, kokį jis pats buvo susikūręs galvoje. „Visada sakydavau, kad tokios aktorės nėra. Galvojau, kad tokį personažą sukursime tik grimu, kostiumais, kitų aktorių pagalba. Aš sakiau – Emilijos atrasti neįmanoma. Bet kai pamačiau Ievos Andrejevaitės nuotrauką, supratau, kad Emiliją jau radau. Tai yra įdomiausia ir romantiškiausia mūsų susitikimo istorija“, – pasakojo D. Ulvydas.

 

TV3_Gero vakaro sou (3)

 

Emiliją suvaidinusi aktorė prisimins, kad panorusi iš Didžiosios Britanijos grįžti vaidinti į Lietuvą, visiems Lietuvos režisieriams parašė žinutes, deja, D. Ulvydas žinutės taip ir neperskaitė,. Tačiau aktorę jis vis tiek surado.

 

TV3_Gero vakaro sou (4)

 

Kas dar pretendavo į Emilijos vaidmenį? Režisierius ar aktorė geriau žino žinomų filmų ir serialų garso takelius? Atsakymai laidoje „Gero vakaro šou“ jau šį vakarą 20 val. Per TV3. Taip pat laidoje septynmečiai krepšininkai, darželinukų čempionato nugalėtojai Joris Meškys ir Mantas Globys. Jauniesiems krepšininkams laidos vedėjai Mindaugas Stasiulis ir Justinas Jankevičius surengs ne vieną egzaminą – baudų mėtymo, krepšininkų numerių ir nuotraukų atpažinimo. Sužinosite, kokiose komandose svajoja žaisti būsimosios krepšinio žvaigždės ir kodėl vieno iš jų atsakymas sukels Mindaugui Stasiuliui šoką.

 

TV3_Gero vakaro sou (5)

 

„Rimtuose pokalbiuose“ su vaikais J, Jankevičius sužinos, ką dirba vyrai, o ką moterys, kodėl moterys negali taisyti automobilio, o vyrai plauti grindų? Galiausiai paaiškės, kad ruošti valgio vyrai negali jau vien todėl, kad beruošdami jį suvalgo. Dar daugiau žinių apie darbų pasiskirstymą – laidoje „Gero vakaro šou“ per TV3.

 

TV3_Gero vakaro sou (6)

 TV3_Gero vakaro sou

 

„Gero vakaro šou“ – trečiadieniais 20 val. per TV3!