Mūsų šalyje nedidelė grupelė provokuojančiai atrodančių merginų ar vaikinų, švęsdama mergvakarį ar bernvakarį, dažniausiai traukia į miestą paminėti seksualinės laisvės pabaigos. Būtent šias šventes galima būtų laikyti tam tikrais sekso festivaliais.Tik, žinoma, Lietuvoje jie nesutraukia minios dalyvių ir žiūrovų. Apie juos kalbama tik tarp pačių artimiausių draugų. Ko gero, kiekvienas viengungis svajotų, nors vienai dienai, atsidurti tikrame sekso festivalyje, į kuriuos kasmet traukia minios žmonių. Pasaulyje tokių festivalių – ne vienas.

   

Lapkritį Danijos sostinėje Kopenhagoje būna karšta. Visi tie, kurie iki šiol tik šnabždėdavosi apie pikantiškus lovos reikalus, tada kalba laisvai. Vakarėliai šiuo metu neįsivaizduojami be sekso žaisliukų, botagėlių, odinių ir latekso drabužių. Tai tikra sekso fiesta!

 

Japonijos uostamiestyje Kavasakyje kasmet organizuojamas plieninio falo festivalis „Kanamara Matsuri“. Šventės ištakos siekia tuos laikus, kai prostitutės šią dieną garbindavo milžinišką vyrišką lytinį organą ir jam melsdavosi, kad apsaugotų nuo lytiškai plintančių ligų. Kitoje legendoje pasakojama, kad vienos moters makštyje tūnojo demonas su aštriais dantimis. Vestuvių naktį tas demonas iškastravo net du jaunus vyrus. Netekusi vilties moteris kreipėsi į kalvį, kuris jai nukalė plieninį falą, įveikusį makšties demoną.

Kiekvienais metais sadomazochistinių sekso žaidimų mėgėjai renkasi Folsomo gatvės mugėje Kalifornijoje (JAV). Festivalis pradėtas organizuoti nuo 1984 metų ir tapo toks populiarus, kad netrukus pradėtas organizuoti ne tik šioje valstijoje, bet ir Niujorke, Berlyne ir Toronte.

 

Ispanijos mieste Barselonoje kasmet renkasi kino mėgėjai, nes čia nuo 1992 metų organizuojamas tarptautinis erotinių filmų festivalis. Be iškilmingų erotinių filmų apdovanojimų, čia galima pasižiūrėti į viešus striptizus, tiesioginius sekso pasirodymus, pasižvalgyti po pikantiškų prekių mugę. Kiekvienais metais intriguojančioje šventėje apsilanko per 50000 žiūrovų.

 

Likus 46 dienoms iki šv. Velykų Brazilijoje vyksta garsusis Rio de Žaneiro festivalis. Visą dieną gatvėmis žygiuoja teatrališkais, nepaprastai seksualiais drabužiais pasipuošusi procesija, skamba aistringi Lotynų Amerikos muzikos ritmai. Savaitę trunkančiuose renginiuose kasmet apsilanko daugiau nei keturi milijonai žmonių.

 

Nuo 1989 metų Vokietijos sostinėje Berlyne minias žmonių sutraukdavo meilės paradas – vienas didžiausių technomuzikos festivalių Europoje. Meilės paradas pradėtas organizuoti istoriniam Berlyno sienos nugriovimui atminti, tačiau 2010 metais festivalis buvo atšauktas visiems laikams, nes jo metu nukentėdavo ar net žūdavo daugybė žmonių.