Mokytojo savybės šiandien yra bene labiausiai diskutuojama ir jautriausia mokyklas lankančių vaikų tėvų tema. Koks turėtų būti mokytojas, kuris vaikams ne tik perteiktų žinias, bet ir ugdytų pasitikėjimą savimi, lyderio savybes?

 

„Ne paslaptis, kad visi norime, jog vaikai būtų tvirtos, savo vertę žinančios asmenybės, tačiau lyderiais yra greičiau gimstama, nei tampama, o štai juos atrasti- mūsų, mokytojų, misija“, – tvirtina Vilniaus Žemynos gimnazijos direktorė Rūta Krasauskienė.

 

Tačiau ar mokytojas neturėtų būti būtent tas, kuris uždega, užburia ar įkvepia vaikus savo  asmeniniu pavyzdžiu? Apie visą tai ir apie tikrosios lyderystės esmę LNK laida „Padėkime augti“ kalbės jau šį šeštadienį 9.30 val.

 

Žiūrovai taip pat galės pasisemti karnavalinių, šventinių kostiumų idėjų. Laidoje bus kalba apie tai, kaip šioje žiemos švenčių rūpesčių gausoje patiems, nepatiriant didelių finansinių išlaidų, pasigaminti kaukes kalėdiniams renginiams ir papuošti mažuosius.

 

Tradiciškai laidoje karaliaus Knygų rubrika. Joje šį kartą svečiuosis aktorių trupės „Teatriukas” įkūrėjai. Kalbėsimės apie tai, kaip ugdyti skaitymo įpročius nuo pat mažumės.