16 merginų toliau varžosi, kuri galės nuo naujojo LNK sezono kartu su Tomu Ališausku vesti kultinį LNK infošou KK2. Išviso konkurse dalyvavo daugiau kaip 500 merginų, o į atranką buvo pakviestos 64 merginos, į finalinį etapą pateko tik 16.

 

KK2

 

Tarp jų yra ne viena žinoma mergina – dainininkė Anžela Adamovič, aktorė Vaida Lisikaitė, aplinkos apsaugos viceministro žmona Evita Jonauskė, televizijos laidų vedėja Marija Silickaja – Šmatavičienė.

 

IMG_1002_1600x1067

 

Konkurse norėjusios dalyvauti merginos turėjo pildyti specialią anketą, o geriausios buvo pakviestos pasirodyti iš laidos rengėjų ir LNK atstovų sudarytai komisijai, kur turėjo trumpai prisistatyti bei atlikti pateiktą užduotį, kuri buvo vienoda visoms merginoms.

 

IMG_1019_1600x1067

 

Galutinai atrinktos 16 merginų turės galimybę su Tomu Ališausku vesti po vieną KK2 laidą vasaros metu, o prieš naująjį sezoną žiūrovai balsuos ir išrinks naująją LNK laidos vedėją.

 

IMG_1025_1600x1067

 

Laidos KK2 rengėjai sakė, kad į renginį susirinko merginos iš visos Lietuvos, būti Tomo Ališausko partnere televizijos ekrane norėjo ir verslininkės, valstybės tarnautojos, mokytojos, manekenės, studentės.

 

Organizatoriai pripažįsta, kad ne visoms merginoms pavyko susitvarkyti su jauduliu, tačiau pastebi, kad kai kurių merginų prisistatymai buvo itin išradingi – viena mergina rodė savo talentą grodama smuiku.

 

KK2 prodiuserio Sauliaus Bartkaus teigimu, ne viena atrankoje dalyvavusi mergina yra dalyvavusi įvairiuose televizijos projektuose bei turi darbo patirties dirbant šioje srityje.

 

VIDEO: