Jau rytoj, penktadienį, 19.30 val., LNK eteryje startuoja naujasis, devintasis, populiariojo „KK2 penktadienio“ sezonas.  Spalvingo ir dinamiško TV šou kūrėjai savo žiūrovams paruošė daug staigmenų bei įdomių istorijų apie tai, kas dabar aktualu ir mažam, ir dideliam.

 

image009_800x448

 

Pirmojoje „KK2 penktadienio“ laidoje – neįtikėtinos koronaviruso grimasos. Vienas herojų – kovo mėnesį COVID-19 užsikrėtęs ir dėl to net 40 dienų dirbtinėje komoje praleidęs panevėžietis Eugenijus Dargužis. Buvęs vairuotojas su siaubu prisimena tą laiką, kai, kaip pats sako, buvo viena koja anapus. Nugrimzdęs į komą jis regėjo ir savo laidotuves, ir kraujo klanus, ir kitokius košmarus. Baisi liga Eugenijaus neįveikė tik per plauką, tačiau dar ir šiandien jis savęs nevadina pasveikusiu, koronaviruso padarinius gydosi reabilitacijoje.

 

image011_800x448 image012_800x448

 

Kita „KK2 penktadienio“ herojė – taip pat korona sirgusi aktorė Ieva Labanauskaitė, kuriai po diagnozės buvo pasiūlyta karantinuotis savivaldybės patalpose. Taip Ieva atsidūrė…  psichiatrijos ligoninėje, kurioje  akis badė nešvara, netvarka ir skurdas. Beje, jauna mergina nuo COVID-19 pasveiko tik per mėnesį. Po dviejų savaičių padarytas testas ir vėl buvo teigiamas, taigi jos saviizoliacijos istorija išties išskirtinė.

 

image013_800x448 image014_800x448

 

Jaudinančių patirčių netrūko ir kitų laidos herojų kasdienybėje. Štai populiariausias vestuvių vedėjas, grupės „2 Donatai“ narys  Donatas Čižauskas vos prasidėjus karantinui suprato: artimiausiu metu jokių renginių nebus. Taigi, pakviestas brolio jis išvyko dirbti į Vokietiją. Deja, darbas gamykloje tik per plauką nesibaigė tragiškai. Beardant laidus paaiškėjo, kad kai kuriais iš jų… dar teka elektra.

 

image010_800x448

 

Broliai Lavrinovičiai neslėps: karantinas, kaukių nešiojimas turėjo ir daug pliusų. Pavyzdžiui, žmonės nebenorėjo su jais fotografuotis… O dainininkė Iglė Bernotaitytė užsidariusi karantine pagaliau rado laiko savo aistrai ir… išmoko daryti tatuiruotes.

 

Patys įvairiausi koronaviruso iššūkiai ir išbandymai – jau rytoj, 19.30 val., „KK2 penktadienyje“ per LNK.