Šį, trečiadienio, vakarą 20.00 val. TV3 laidoje „Svogūnų Lietuva“ – itin pikantiški rinkimai. Laidos kūrybinė komanda pasišovė išrinkti seksualiausią ir geidžiamiausią Lietuvos dainininką.

 

TV3_Svogunu_Lietuva_Arunas_Valinskas

 

Nors nominuoti buvo tokie svajonių jaunikiai, kaip Vaidas Baumila ar Marijus Mikutavičius, laimėtoju buvo išrinktas pats save sekso simboliu vadinantis Valdas Karklelis.

 

TV3_Svogunu_Lietuva_Valdas_Karklelis

 

Laidoje vedėja, aktorė Monika Vaičiulytė šį vakarą studijoje pasirodžiusiam dainininkui V. Karkleliui negailės komplimentų: „Yra tik du begaliniai dalykai: visata ir tavo seksualumas!“

 

TV3_Svogunu_Lietuva_Valdas_Karklelis_2

 

„Pagaliau sulaukiau dėmesio ir pripažinimo“, – džiaugsis Valdas.

 

Šįvakar svogūno sulauks ir šalies premjeras Algirdas Butkevičius, laidos komandą sutikęs Seime. O nuspėti apdovanojimu įvertinto politiko ateitį mėgins vyriausia Lietuvos ragana tituluojama Vilija Lobačiuvienė.

 

Juoko ašaras priverčiančių braukti svogūnų sulauks ir naujai „iškepta“ socialdemokratė bei garsiausias šalies medžiotojas. Kas jie ir už ką jie bus apdovanoti, paaiškės jau šįvakar.

 

Savaitės nuodėmingiausius apdovanojančioje laidoje ne tik aidės šūviai, bus buriama premjero politinė karjera, bet ir šokami aistringi šokiai.

 

„Svogūnų Lietuva“ – trečiadieniais 20.00 val. per TV3!