Tryliktosios TV3 ir SEB banko organizuojamos „Išsipildymo akcijos“ šventinis koncertas tiesioginiame televizijos eteryje – jau gruodžio 26-ąją, antrąją šv. Kalėdų dieną, 19.00 val. Šių metų akcijos herojus, su kuriuo jau susipažinome televizijos eteryje, trylikametis Artūras nori tapti astronomu. Pažvelgus į vaiko akis, norisi tikėti, kad visoms svajonės tiesiog lemta išsipildyti.

 

TV3_IA_Arturas_FOT_Rytis_Seskaitis

Berniukas serga Diušeno liga, kuria serga tik berniukai, ir kuri pasitaiko vienam iš 3500 gimusiųjų, tačiau visi kartu mes galime sukurti stebuklą ir Artūro svajonę paversti realybe. Tereikia mes dar labiau tikėti stebuklais ir dovanoti gerumą.

 

Artūrui Diušeno liga nustatyta Vilniaus universiteto Genetikos centre, kai berniukas buvo trejų metų. Dėl progresuojančios viso kūno distrofijos trylikametis nevaikšto jau treji metai. Silpnėja viso kūno raumenys, Artūrui darosi sunku kvėpuoti, jis negali pats atsikosėti. Silpstant raumenims, blogėja kvėpavimo takų išsivalymas, dėl to labai dažnai serga kvėpavimo takų ligomis. Kad berniukas neuždustų, jam reikalinga vibracinė liemenė, kainuojanti 40 000 eurų. Tai vienintelė priemonė, galinti jam padėti.

 

„Kai Artūrui sukako treji metukai pastebėjome, kad vaikas sunkiau vaikšto ir bėgioja palyginus su kitais vaikučiais, tad kilo įtarimas, kad kažkas negerai. Tuomet nusprendėme kreiptis į polikliniką ir gavome patarimą kreiptis į VU Genetikos centrą, ten nustatė Diušeno raumenų distrofiją. Situacija blogėjo palaipsniui, o paskutinius trejus metus progresavimas ypač akivaizdus. Kadangi sūnus labai sunkiai atsikosėja ligos metu, mums labai reikalinga vibracinė liemenė“, – pasakojo „Išsipildymo akcijos“ herojuko mama Anžela.

 

Šių metų akcijos metu Artūras susipažino su nauju draugu – Europos Sąjungos šachmatų čempionu savo amžiaus grupėje Augustu Gucaga. Berniukai žaidė šachmatais ir kalbėjosi apie svajones ir ateities planus. „Berniukai bendravo labai šiltai, užsimezgė puiki draugystė“,  – džiaugėsi Artūro mama Anžela.

 

Kad Artūras galėtų ramiai augti jam reikia specialios liemenės, kuri padėtų kvėpuoti. Naujas Artūro draugas Augustas prašo visų mūsų pagalbos. Sukurkime stebuklą kartu, kad berniukai ir toliau galėtų ne tik žaisti šachmatais ir svajoti apie ateitį.

 

Nelikime abejingi mažiesiems ligoniukams, kuriems mūsų visų pagalbos reikia labiausiai. Kviečiame aukoti skambinant arba siunčiant SMS, įrašant žodį VAIKAMS trumpaisiais telefono numeriais: 

 

1890 – auka 1 euras

1891 – auka 2 eurai

1892 – auka 3 eurai

Norėdami paaukoti didesnę sumą, apsilankykite www.issipildymoakcija.lt

 

Paramos projekto „Išsipildymo akcija“ šventinis koncertas – gruodžio 26-ąją, šeštadienį, 19.00 val. tiesiogiai per TV3!