Ekstrasensorika – tai sugebėjimas įsiskverbti į mažai kam žinomus pasąmonės sluoksnius ir per juos veikti aplinką ir kitus žmones. Neįtikėtina, bet daugelis tiki, kad šį gebėjimą turi beveik visi, bet ne kiekvienas moka ir gali juo naudotis. Nemažai žmonių labai domina ekstrasensoriniai sugebėjimai, tačiau kitus – jie gąsdina, nes nėra aišku, kokių pasekmių galima tikėtis. Teigiama, kad kiekvienas gali atrasti savo pasąmonės gebėjimus ir juos ištreniruoti.

 

esktrasensas

Ekstrasensorika praturtina gyvenimą nauju suvokimu ir patirtimis. Kita vertus, kai kurie dalykai patenka į antrą planą ir išnyksta iš gyvenimo. Tapus ekstrasensu tampa nebeįmanoma gyventi taip, kaip gyvena likusi žmonijos dalis. Pokyčiai būna neišvengiami. Daugeliui sunku suvokti, kad ekstrasensas negali panaikinti kitų žmonių skausmą, kančias ir nelaimes, bet jis gali stengtis padėti jiems.

 

Padėti žmonėms tai ne ekstrasensų pareiga, o vidinis poreikis – tai energija iš Žemės ir Visatos, ieškanti išėjimo. Tik tada, kai dalinamasi subtiliąja energija, ji atsinaujina ir stiprėja. Nori to, ar nenori ypatingų pasąmonės galių turintys žmonės negali užsikimšti ausų ir užmerkti akių, kad negirdėtų ir nematytų, ką jiems bando pasakyti aukštesnės jėgos. Kaip toje liaudies patarlėje: „Kuo daugiau žinau, tuo labiau skauda“.

 

Pabandyti ištreniruoti ekstrasensorius gebėjimus gal kiekvienas. Visų pirma reikia nustatyti savo galimybes. Tam reikės atsakyti į keletą klausimų:

 

  • Ar galite atspėti, ką galvoja šalia esantys žmonės?
  • Ar sapnuojate pranašiškus sapnus?
  • Ar pasitikite savo intuicija?
  • Ar girdite balsus (sapnuose ir realybėje)?
  • Kaip dažnai analizuojate savo sąmonę ir pasąmonę?
  • Ar gebate numatyti ateitį žmonių, tiesiogiai susijusių su jumis?
  • Ar gebate numatyti kitų žmonių ateitį?
  • Ar galite priversti pašnekovą sakyti tai, ką norite išgirsti?
  • Ar domitės astrologija ir burtais?
  • Ar pažvelgę į kitą žmogų, galite iš karto pasakyti, ar jam ką nors skauda, ar ne? (net jei jis atrodo sveikas ir linksmas)

 

Žmogus, kuris į visus klausimus atsakė „Taip“, turi labai stiprių ekstrasensorinių gebėjimų, todėl išmokti jas panaudoti būtų nesunku.

 

Žmogus, kuris atsakė „Taip“ į 5 – 6 klausimus, turi ekstrasensorinių gebėjimų, kuriuos reikia lavinti, kad galėtų naudoti kasdieniniame gyvenime.

 

Žmogus, kuris atsakė „Taip“ į 2 – 3 klausimus, turi šiokių tokių ekstrasensorinių gebėjimų, bet jiems lavinti reikės daug laiko ir pastangų.

 

Žmogus, kuris nė į vieną klausimą neatsakė teigiamai, arba neturi jokių ekstrasensorinių gebėjimų arba niekada nesusimąstė apie juos. Reikėtų pabandyti stebėti savo elgseną ir pojūčius ir testą pakartoti po 2 – 3 mėnesių. Beje, šis rezultatas gali parodyti ir tai, kad žmogus paprasčiausiai netiki, kad toks fenomenas apskritai egzistuoja realiame gyvenime.

 

Kai ekstrasensoriniai gebėjimai nustatyti, reikia pradėti mokytis skaityti likimo ženklus. Visata nuolatos siunčia užuominas apie artėjančius įvykius ir pokyčius. Ekstrasensas turėtų gebėti juos pamatyti, priimti ir suvokti. Jis turėtų bandyti prisiminti viską, kas nutinka jam ir aplink jį. Pradžioje galima užsirašinėti viską, kas keisto, neįprasto, gąsdinančio ar malonaus ir netikėto įvyksta. Tada užrašus palyginti su įvykiais po mėnesio ar kelių. Ilgainiui žmonės atranda sistemą, pagal kurią interpretuoja likimo ženklus beveik neklysdami.

 

Bene svarbiausia ekstrasenso darbo priemonė – intuicija. Įprastų penkių pojūčių (regos, klausos, uoslės, lytėjimo ir skonio) jam nepakanka. Todėl labai svarbu intuiciją lavinti. Iš pradžių galima treniruotis bandant spėti, kas skambina telefonu arba koks el. laiško turinys, kol jis dar neperskaitytas, suprasti, kas slypi po ištartais žodžiais ir kokių pasekmių ateityje jie turės.

 

Taip pat ekstrasensui labai svarbu mokėti jausti kitų žmonių skausmą. Pavyzdžiui, tegul kitas žmogus pasako, kada jaučia skausmą. Žmogus, lavinantis šią savybę, atsigula ant sofos ir bando pajausti nuo jo sklindančios energijos bangas, kurios padeda nustatyti skausmo vietą.

 

Ekstrasensas turi mokėti atskirti gyvuosius nuo mirusiųjų fotografijose. Treniruotis galima pasiėmus pluoštą nepažįstamų žmonių nuotraukų. Ilgainiui gali pavykti susikurti sistemą, kuri padės nustatyti tiesą.

 

Ekstrasensai moka kalbėtis su savo pasąmone. Būdų, kaip tai padaryti, yra įvairių. Kai kurie šiam tikslui pasitelkia krištolinį magijos rutulį.