Norite sužinoti, ar vyras, su kuriuo susitikinėjate yra patikimas? O gal santykiai bus kupini išbandymų ir nesibaigs laimingai? Patikrinkite vyro delno lankstumą ir sužinokite visa tiesą apie jį! Testas atskleis vyro jausmingumą ir gebėjimą prisitaikyti prie gyvenimo partnerės charakterio niuansų.

 

Geriausias būdas visa tai patikrinti – paimti vyro plaštaką taip, kad delnas būtų nukreiptas žemyn ir bandyti palenkti pirštus į viršų (atsargiai, tik nepersistenkite!). Delnas, kuris nepasiduoda jūsų pastangoms, priklauso užsispyrusiam, tvirtam ir nemėgstančiam atvirai reikšti savo jausmų žmogui. Tokie žmonės ne veltui vadinami tvirtais.

 

Šiek tiek lankstesnis, bet šiurkštus ir tvirtas delnas išduoda iš pirmo žvilgsnio santūrią vyro asmenybę. Nors iš tikrųjų jis bijo atvirai rodyti savo jausmus, kol nėra įsitikinęs, kad į jo jausmus bus atsakyta.

 

Pastarųjų dviejų tipų vyrai visiškai nepanašūs savo charakteriu į tą, kurio ranka nepaprastai lanksti. Jis džiaugiasi dėl kiekvieno naujo ir drąsaus partnerės eksperimento. Ir pats jis yra linkęs išbandyti naujoves. Kaip niekas kitas, šis vyras geba atspėti mylimosios norus prisitaikyti prie jos temperamento. Kuo labiau lankstosi vyro plaštaka, tuo stipresnis jo seksualinis instinktas. Patys didžiausi eksperimentuotojai yra tie vyrai, kurių delnai susilenkia stačiu kampu!