Jau šį sekmadienio vakarą TV3 gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ žiūrovų laukia itin intriguojantis ir mistiškas pasakojimas. Viena ryškiausių figūrų ekstrasensų pasaulyje, kurio sugebėjimais žavisi tūkstančiai žmonių, Maksimas Gordejevas prakalbs apie skaudžius išgyvenimus, apie kuriuos iki šiol viešumoje jis nebuvo kalbėjęs. Žiaurus patėvio smurtas, mylimos mamos netektis ir pirmas susitikimas su mirusiaisiais. Ekstrasensas bus, kaip niekada atviras.

 

Maksimas Gordejevas_stop kadras (Small)

 

Laidos komandą į savo namus Ukrainoje pasikvietęs vienas žinomiausių ekstrasensų pasaulyje itin atvirame interviu gyvenimo būdo laidai pasakos, kad pats sunkiausias išgyvenimas, kurį jam teko patirti – mamos mirtis. Svarbiausią žmogų sėkmės lydimo M. Gordejevo gyvenime pasiglemžė vėžys. Maksimas įsitikinęs, kad šios ligos pradžia – depresija.

 

Maksimas Gordejevas_stop kadras_ (Small)

 

„Tai prasideda nuo depresijos, užsidarome savyje. Todėl ir mano mama susirgo pradžioje ne vėžiu, o depresija. Patys nesuprasdami save naikiname, ši būsena jūsų organizmą ėda lėtai. Viskas, kas vyksta su žmogaus kūnu, tai jau pasekmės viso to, kas įvyko anksčiau“, – prakalbs M. Gordejevas. Žinomas vyras įsitikinęs, kad būtent depresija „suvalgė“ jo mamą.

 

Maksimas Gordejevas_stop kadras2 (Small)

 

Populiariame televizijos projekte „Ekstrasensų mūšis“ išgarsėjęs ukrainietis prisimins ir aplinkinių priekaištus, kurių jis sulaukė iš karto po vos 53-ejų mamos mirties. Kaip jis, garsus ekstrasensas nesugebėjo jos išgydyti? „Bet aš juk tik žmogus. Aš negaliu būti būsenoje, kad vien tik stebėti ir jausti savo artimuosius“, – pirmą kartą atvirai skaudžiais prisiminimais dalinsis jis.

 

Šiandien visame pasaulyje populiarus ekstrasensas tikina, kad klastingą vėžį įmanoma įveikti: „Noriu, kad visas pasaulis išgirstų – vėžį galima išgydyti! Reikia gydyti ne vien kūną, reikia atgaivinti ir sielą.“

 

Gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ M. Gordejevas bus itin atviras ir papasakos tai, ko dar nėra pasakojęs viešai. Ekstrasensas namus paliko būdamas vos 18-os. Jis nebepakentė patėvio smurto ir nebegalėjo matyti, kaip mušamas brangiausias jo žmogus – mama. „Aš nekenčiu to žmogaus, kuris buvo šalia mamos. Nesuprantu, kodėl ji pamilo jį. Nesuprantu, kaip mama galėjo pakęsti smurtą. Buvo baisu… Jūs pirmieji, kam apie tai pasakoju“, – atvirai prisipažins ekstrasensas.

 

Kaip M. Gordejevas reagavo, kai prie lovos pirmą kartą išvydo mirusį žmogų? Iš ko jis paveldėjo savo galią? Kam ekstrasensas pasiryžęs, kad padėtu vėžiu sergantiems žmonėms? Ką pasak Maksimo, reikia daryti, kad susirastum antrąją pusę ir ar egzistuoja rojus bei pragaras? Visi atsakymai – jau šį sekmadienį 18 val. per TV3!

 

Vaidos Skaisgirės kuriamoje ir vedamoje laidoje „Raudonas kilimas“ – atviri ir nuoširdūs pokalbiai su Lietuvos ir užsienio garsenybėmis. Laidos komandos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios savo gyvenimą nuo filmavimo kamerų saugo ir interviu į kairę ir į dešinę nedalija.

 

„Raudonas kilimas“ – kiekvieną sekmadienį 18 val. per TV3!