Žodžio kišenėje visada neieškančios ir pačiais įvairiausiais klausimais pasisakyti mėgstančios ekonomistės Aušros Maldeikienės aštrios kritikos šį kartą neišvengė kultūristai. Vilniaus miesto tarybos narė ne tik savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“, bet ir TV3 laidos „Svogūnų Lietuva“ filmavime sporto trenerį, kultūristą Andrių Pauliukevičių išvadino „primityviu ir lėkštu vyruku“.

 

TV3_SL_Monika_Ausra

 

Savaitės apdovanojimus teikianti TV3 laida „Svogūnų Lietuva“ A. Maldeikienei jau rytoj, trečiadienį, 20.00 val. dedikuos auksinį svogūną „už kovą prieš viską ir už bet ką“.

 

TV3_SL_Monika_Ausra_2

 

Žiūrovai išvys specialų ponios Aušros ir laidos vedėjos Monikos Vaičiulytės interviu. Pokalbyje, kurį laidos kūrėjai pakrikštijo pavadinimu „Valanda su manimi“, A. Maldeikienė atskleis viską, ką mano apie kultūristus. Kokie jie, pasak jos, „neturintys smegenų“ ir „besirūpinantys tik savo raumenimis“.

 

TV3_SL_Monika_Elonas

 

Atsako iš paties, ponios Aušros išpeikto, A. Pauliukevičiaus sulaukta nebus, tačiau jo ir visų kultūristų vardą stos ginti Elonas Penikas. Pastarasis sportininkas išgarsėjo, kai mūvėdamas vien trumpikėmis ir demonstruodamas savo raumenis, nusifotografavo bažnyčioje.

 

TV3_SL_Monika_Elonas_2

 

Karšta tema ir jos atomazga – jau rytoj 20.00 val. per TV3.

 

„Svogūnų Lietuva“ – trečiadieniais 20.00 val. per TV3!