Į sensacingiausią TV3 infošou „Be komentarų“ kreipėsi slaptas informatorius ir pranešė, jog buvusi garsi manekenė Violeta Repčenkaitė neva kenčia nuo anoreksijos. Jau šį vakarą, 20.30 val., per TV3 – slapto informatoriaus liudijimas: „Seniai viešumoje nesirodanti garsenybė yra dar labiau sulysusi ir turi rimtų valgymo sutrikimų.“ 

 

„Girdėjau, jog Violetos būklė labai sunki, ji serga anoreksija, nuolat lankosi pas medikus, turi tikrai rimtų problemų“, – laidoje savo nuomonę dėstys slaptas informatorius.

 

„Nesąmonė! Violeta niekada neturėjo ir neturi problemų, susijusių su valgymu, atvirkščiai – ji valgo labai daug“, – TV3 žiūrovus tikins žvaigždės mama, anksčiau grožio imperijos karaliene tituluota Sabina Repčenkienė. Tiesa, „Be komentarų“ komandai paprašius interviu su jos dukra, Sabina griežta: „Šiuo metu Violeta vengia viešumos.“

 

„Violeta tikrai atrodo per liesa. Pamačius tokio liesumo merginą ar moterį, dažniausiai kyla įtarimas, jog ji serga anoreksija“, – pažvelgusi į V. Repčenkaitės nuotrauką sako buvusi žinoma manekenė Aistė Jasaitytė-Čeburiak, įkūrusi psichologijos ir saviraiškos studiją ir mokanti moteris pamilti savo kūną.

 

„Be komentarų“ komanda susisiekė ir su V. Repčenkaitės vyru, reklamos specialistu Mindaugu Vosyliumi-Mindoza. Kaip jis atsakys į žurnalistų klausimus? Infošou „Be komentarų“ – jau šįvakar 20.30 val. per TV3.

 

Visas praėjusias „Be komentarų“ laidas galima žiūrėti sau patogiu laiku interneto televizijoje „TV3 Play“, adresu http://www.tv3play.lt/program/bekomentaru.

   

„Be komentarų“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 20.30 val. tik per TV3!