Ar gali iškyla būti surengta pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje? Žinomas kulinaras, geriausio pasaulio kulinarinio žurnalo „VMG“ vyriausiasis redaktorius Alfas Ivanauskas drąsiai sako – taip! Kaip tai padaryti, jis su savo komanda parodys jau ateinantį pirmadienį, liepos 14-ąją, 19.50 val. pristatydamas dar vieną karštą „Lietuvos ryto“ televizijos vasaros naujieną – kulinarinę laidą „VMG vasara“.

 

LR_TV_VMGV_nauja laida

 

„Specialiai Katedros aikštėje įrengėme kulinarinę iškylos aikštelę su virš galvų skraidančiomis ir viską fiksuojančiomis TV kameromis. Žiūrovams, sostinės gyventojams ir svečiams rodysime, kaip greitai ir nesudėtingai galima pagaminti išties įdomių patiekalų ant griliaus. Klausiantiems, kokį mitą griausime šįkart, galiu atskleisti – pradėsime nuo pačios iškylos vietos, o baigsime nusistovėjusiu stereotipu, jog daugumai lietuvių įdomūs tik šašlykai,“ – intriguoja A. Ivanauskas.

 

LR_TV_VMGV_nauja laida2

 

Laidos pavadinimas geriausiai atspindi, tai, ką žiūrovai joje išvys – lengvą, šiltą, labai vasarišką ir smagią vasaros kulinarinių nuotykių laidą, kurioje VMG komanda parodys, kad iškylą galima surengti bet kur, o jos organizavimui nereikia nei labai daug laiko, nei įmantrių produktų ar ingredientų.

 

„Dalinsimės ne tik patarimais, bet ir realiais receptais. Žiūrovams parodysime, kaip iš paprastų produktų paruošti toli gražu ne banalius patiekalus. Tarkime, sultingą vištienos šlaunelių mėsainį su mangais, ypatingai marinuotos žuvies salotas, gardžius ant griliaus keptus vaflius su naminiais šviežių uogų ledais, ir tai tik pradžia,“ – užuominas apie būsimą vasarinę laidą dalija kulinaras. Pasak A. Ivanausko, laida skirta visiems, nors kartą kažką kepusiems ant ugnies ir norintiems nustebinti savo draugus bei artimuosius.

 

LR_TV_VMGV_nauja laida3

 

Garsus kulinaras įsitikinęs – nuo šiol gardaus maisto mėgėjus kaip niekad turėtų vilioti Katedros aikštė, kurioje darbuosis laidos „VMG vasara“ komanda. Praeiviai galės paragauti čia pat ruošiamų patiekalų, juos pakomentuoti bei pabendrauti su išradingais kulinarais.

 

„Visus, mėgstančius gaminti ir ragauti vis naujus skanius patiekalus, kviečiu jau ateinantį pirmadienį 19.50 įsijungti „Lietuvos ryto“ televiziją ir savo akimis pamatyti pirmąją mūsų paruoštą laidą iš Katedros aikštės – pažadame daug gardžių staigmenų!“, – entuziazmu prieš laidos startą trykšta A. Ivanauskas.

 

„VMG vasara“ – pirmadieniais 19.50 val. tik per „Lietuvos ryto“ televiziją ir internetiniame  televizijos puslapyje http://tv.lrytas.lt.