Jeigu norite kasdien atrodyti puikiai – pirmiausia reikalingas geras miegas, skanus maistas ir… stilingi drabužiai, kurie dažniausiai suteikia kur kas daugiau pasitikėjimo savimi, o tai svarbu tiek moterims, tiek vyrams. Nuostabiausia, kad stilingi drabužiai taip pat yra ir praktiški, tad puoštis kasdien – malonumas, kuriuos tikrai gali ir verta mėgautis kiekvienam.

 

unnamed

Tačiau kokie drabužiai yra tie, kurie kasdienai nekels jokio diskomforto ir tuo pačiu padės atrodyti stilingai? Apie tai kalbamės su Toma, kuri laisvalaikiu užima stilistės pareigas.

 

Platūs megztiniai

 

Vienas universaliausių drabužių, kuris padeda ne tik kasdien gerai jaustis, tačiau taip pat ir puikiai atrodyti, yra megztiniai. Juos galima įsigyti čia: https://www.miestomada.lt/25-megztiniai-moterims. Visgi, šiuo metu mezginių pasiūla tokia plati, kad sunku ir nuspręsti, kurie labiausiai tinka Jums.

 

Megztiniai yra toks universalus drabužis, kad verta turėti net jau kelis skirtingus modelius ir keisti rūbus pagal nuotaiką bei kitų drabužių derinių. Nuo labai plačių iki siauresnių, nuo ryškių iki blankesnių“- pasakoja stilistė Toma.

 

Svarbiausia yra daugiau dėmesio skirti audiniui iš kurio drabužis yra pagamintas. Tai leis paprasčiau numatyti – koks bus pojūtis jį vilkint net ir tuomet, jeigu perkate internetu.

 

Laisvalaikio kostiumai moterims

 

Toma pastebi, kad šiuo metu labai geras pasirinkimas kasdienai yra laisvalaikio kostiumai moterims, kadangi jie ne tik labai patogūs, tačiau ir stilingi. „Vis dažniau dizaineriai kuria tokius kasdienai skirtus drabužius, kurie atrodo puošniai. Tuomet moteris net ir plaudama indus dažniausiai jaučiasi geriau. Ir tai yra labai gerai, kadangi pasitikėjimas savimi dažniausiai kelia nuotaiką, norisi nuversti kalnus. Nuostabu, kokią galią turi drabužiai“.

 

Renkantis laisvalaikiui skirtus drabužius žiūrėkite, kad jie būtų tinkamo dydžio. Tuomet me tik judėjimas bus patogus, tačiau pats rūbas – gražiai kris.

 

Treningai – atgyvena?

 

Kai kurie naminiams poreikiams kasdien dėvi treningus. Nors šiuo metu taip pat galima rasti labai daug įvairių, net ir tokių, kurie atrodo klasikinio stiliaus, tačiau apskritai treningai yra skirti sportui, tad jam ir palikti juos siūlome. Taigi, kasdienai kur kas geriau yra laisvalaikio kostiumėliai, kurie leis Jums ir judėti, ir tuo pačiu stilingai atrodyti. O specialūs treningai yra kurti taip, kad judėjimo metu leistų odai kvėpuoti, galbūt geriau išsilenkti, tad rūbus reikia dėvėti pagal jų paskirtį.

 

Universalios timpės ir bliuskutė – tobulas derinys

 

Galiausiai, bene pats universaliausias patarimas, tiksliau, derinys, kuris buvo dėvimas mūsų mamų, o dabar ir mūsų – timpos su bliuskute, kurios leidžia ne tik patogiai judėti, tačiau ir atrodyti puikiai. Svarbiausia rinktis tokius drabužius, kurie geriausiai dera prie Jūsų figūros bei stiliaus poreikių. Juk šis gana naminis drabužis tinka ir ėjimui į lauką, laisvalaikiui. Tik svarbiausia – gera rūbo kokybė.

 

Kiekvienas žmogus pats renkasi – kaip rengtis kasdien, kaip atrodo… Natūralu, kad norisi jaustis gerai, o tai dažniausiai neatsiejama ir nuo konkrečių drabužių. Internete galima pamatyti jų akcijas, o tai sumažins kainas bei atvers galimybes įsigyti tai, kas labiausiai tinka Jūsų kūnui bei sielai.