Kovo 26-osios vakarą sostinės restorane „Gedimino dvaras” buvo pristatyta Kauno menininkės Birutės Koženiauskienės kolekcija, sukurta iš natūralių audinių – lino ir vilnos.

 

Kaunietė kūrėja, viena iš studijos „Avelės kerai” įkūrėjų, savo kūrybos gerbėjus nuolat stebina spalvingomis ir originaliomis kolekcijomis. Šįkart B. Koženiauskienė Vilniaus verslo moterų auditorijai pristatė naujausius savo darbus, išsiskiriančius spalvų bei raštų gausa. „Mano didžiausias troškimas, kad kiekviena moteris pasijustų gražia ir originalia”, – sako menininkė, kurianti iš lino ir vilnos. Pasak autorės, viena šių medžiagų žmogų sušildo, kita, atėjus karščiams, geba puikiai atvėsinti kūną, ir jos gali puikiai derėti tarpusavyje.

 

Verslo moterys vakaro metu turėjo galimybę apžiūrėti išskirtinę „Sidabrinės Kamėjos” juvelyrų papuošalų ekspoziciją. Pasak „Sidabrinės Kamėjos” vadovo ir garsaus juvelyro Elvyro Cikanavičiaus, šiuo metu itin madingas sidabro ir ryškių spalvų akmenų derinys.

 

Renginio garbės viešnia, žinoma gydytoja ir leidėja Valdonė Valienė pristatė savo knygą „(Ne)Stebuklingas būdas lieknėti”. „Sulieknėti gali kiekvienas žmogus, kuris turi motyvaciją. Apskritai, nereikalingus kilogramus naikina meilė ir teigiamos emocijos”, – sakė medikė V. Valienė.

 

Verslo moterys taip pat dalyvavo sveikatingų medaus ir vaistažolių ekstraktų „Apiflorus” arbatų degustacijoje. Vakaro viešnios susipažino ir su senėjimu kovojančia „HydroPeptide” kosmetika bei liekninamąja „Bioteb” sistema.