Sekmadienį legendiniame muzikiniame projekte „Žvaigždžių duetai“ vėl susikaus devynios visiškai skirtingos dalyvių poros – kartu dirbti mokosi ir patyrę scenos vilkai, ir įžymybės, kurios uždainavo pirmą kartą gyvenime. Natūralu, kad skirtingos patirtys sukuria nemažai galimybių ir įvairiems konfliktams. Kibirkštis įskilo ir tarp scenos veteranės Irenos Starošaitės bei projekto komisijos naujokės – atlikėjos Dovilės Filmanavičiūtės – Miss Sheep.

 

Žvaigždžių duetai

 

Šį sezoną I. Starošaitė „Žvaigždžių duetuose“ dalyvauja su daugkartiniu pasaulio ir Europos šokių čempionu, buvusiu legendinio kolektyvo „Žuvėdra“ šokėju Linu Lapėnu. Moteris neslėpė, kartu su tokiu partneriu ji tikisi ir išpildyti savo norą scenoje pademonstruoti ne vieną įspūdingą šokį, tačiau šį sekmadienį pora baladę „Purpurinė sutema“ atliko nenaudodami jokių šokio elementų. Būtent tai ir užkliuvo jau pirmoje laidoje save „projekto diva“ pakrikštijusiai D. Filmanavičiūtei.

 

Žvaigždžių duetai

 

„Viskas buvo tobula, jau taip tobula… kad net per tobula, – staiga pakeitė toną ji. – Nuo to cukraus jau darosi bloga. Norėčiau, kad čia viskas drebėtų, skraidytų, šokinėtų“.  Į komisijos kolegų replikas, kad tokiame pasirodyme papildomų šokių nė nereikėjo, D. Filmanavičiūtė atsakė trumpai. „Jei būtų pašokusi, gal būtų buvę mažiau nuobodu“, – metė ji.

 

Žvaigždžių duetai

 

Tokiai kolegės nuomones nė iš tolo nepritarė likę komisijos nariai, kurie negailėjo komplimentų jausmingam ir subtiliam dueto pasirodymui. Komisijos nario rolėje debiutavęs šokėjas, atlikėjas ir renginių vedėjas Tadas Rimgaila neslėpė simpatijų buvusiam „Žuvėdros“ kolegai. „Labai džiaugiuosi, kad šįmet čia turime Liną, ir tikrai labai tikiuosi, kad jis eis ir iki finalo“, – L. Lapėną gyrė T. Rimgaila.

 

Žvaigždžių duetai

 

Premjerinėje laidoje I. Starošaitė ir L. Lapėnas startavo išties įspūdingai ir rezultatų lentelėje užėmė antrą vietą, tačiau ar poros pasirinkimas atsisakyti šokių neužklius televizijos žiūrovams? Nepamirštami pasirodymai ir ryškiausios emocijos – jau šį sekmadienį, 19:30, tik per LNK!

 

Žvaigždžių duetai

 

Nuotr.: TV Play: