Jau šį, trečiadienio, vakarą 20.00 val. laukia TV3 rudens sezono premjeros „Gero vakaro šou“ antroji laida. Justino Jankevičiaus stand-up karščiausių aktualijų tema, provokuojantis ir labai linksmas pokalbis su studijos svečiu Sauliumi Prūsaičiu, rubrika „Rimti pokalbiai“, kurioje vaikai dėstys savo nuomonę apie meilę, S. Prūsaičio naujos dainos „Noriu šokti“ premjera ir intriguojantis žaidimas – visa tai laukia gero humoro gerbėjų.

 

TV3_GVS_Justinas_Jankevicius_Stop_kadras

 

Justinas su šaukštu ironijos aptars dainininkės Irmos Jurgelevičiūtės balkone rasto balandžio istoriją, seksualių merginų projekto planus Indijoje, kariuomenės pirkinius, Harvardo mokslininkų sukurtą robotą, šalies ir užsienio politikus, Kauno milijonieriaus įsigytą dvarą ir pardavėjų-kasininkių dalią. Kam klius didžiausios ironijos strėlės, o kam – komplimentai?

 

TV3_GVS_Mindaugas_Stasiulis_Justinas_Jankevicius_Stop_kadras

 

Bene mieliausios laidos rubrikos „Rimti pokalbiai“ herojai mažamečiai vaikai atsakinės į Justino klausimus amžina tema „Meilė“. Ar berniukai rodo dėmesį mergaitėms? Ką vaikai žino apie bučinius? Kada galima išsikraustyti iš tėvų namų? Mažųjų atsakymai iki ašarų juokins laidos žiūrovus. „Nežinau, kas mane „prileido“ prie tų vaikų, bet tai buvo pats nuostabiausias dalykas“, – po pokalbių džiaugsis kaip visada šmaikštus Justinas.

 

TV3_GVS_Saulius_Prusaitis

 

„Leiskite pristatyti mano gerą draugą iš Marijampolės“, –  į „Gero vakaro šou“ studiją laidos svečią S. Prūsaitį kvies Justinas. Dainininkas, TV3 projekto „X Faktorius“ teisėjas, pasikvietęs ant sofos laidos vedėjus J. Jankevičių ir Mindaugą Stasiulį, improvizuos drugelį, o trijulę M. Stasiulis ekpromtu pakrikštys „Kuzmickaičiais“.

 

TV3_GVS_Saulius_Prusaitis_Mindaugas_Stasiulis_Justinas_Jankevicius_Stop_kadras

 

„Kaip tu Marijampolėje žavėdavai panas?“ – Saulių provokuos M. Stasiulis. „Aš? Tikriausiai naujausiomis mados tendencijomis“, – besijuokdamas dėstys pašnekovas. S. Prūsaitis studijos žiūrovams prisipažins: „Visad stengiausi elgtis natūraliai. Jei esu netikėlis, tai netikėlis. Jei fainas, tai fainas. Aš esu šiek tiek fainas, ačiū jums visiems.“

 

TV3_GVS_Saulius_Prusaitis_Mindaugas_Stasiulis_Justinas_Jankevicius_Stop_kadras_2

 

„Mes turime medžiagos, kaip Saulius rengdavosi Marijampolėje ir kaip – jau išvykęs iš ten“, – svečią šįvakar linksmai provokuos šou vedėjai. „Kad tave rengia žmona – kerštas, tai gražu scenai ar tiesiog pripratai? O gal tave verčia tai daryt?“ – besišypsodamas klausinės M. Stasiulis. „Aš įdribau į gipso duobę“, – juokaus dainininkas ir išduos: „Scenoje stengiuosi, kad neplyštų klynas ir pažastys.“

 

TV3_GVS_Saulius_Prusaitis_Mindaugas_Stasiulis_Justinas_Jankevicius_Stop_kadras_3

 

Kaip vakarus leisdavo paauglystėje ir kokios muzikos klausėsi S. Prūsaitis? Kaip trijulei seksis žaisti žaidimą „Kas aš esu?“ – spėlioti, kokių žinomų žmonių vardai puikuojasi juostose ant jų kaktų? „Gero vakaro šou“ – jau šį, trečiadienio, vakarą 20.00 val.

 

 

„Gero vakaro šou“ – trečiadieniais 20.00 val. per TV3!