Motinos dienos proga įprasta sveikinti įteikiant nedidelę, simbolinės reikšmės turinčią dovaną. Visgi daugeliui nesinori, kad įteiktas daiktas būtų tinkamas tik kaip puošmena, mielas niekutis, ilgainiui imantis tiesiog kaupti dulkes lentynose. Išvengti tokios lemties iš tiesų paprasta – tereikia atsižvelgti į brangaus žmogaus poreikius, įpročius ar tiesiog gyvenimo būdą. Tiek simboliškai, estetiškai, tiek funkcionaliai, praktiškai dovanai tinka daugybė daiktų – tai ir puodų rinkiniai, ir namų kvapai ar papuošalai. Greitesniam ir lengvesniam pasirinkimui siūlome kelias idėjas.

 

puodu rinkiniai, indai, irankiai, dovanos

Savitai, jaukiai namų aurai – nuo kvapų iki praktiško dekoro

 

Ko gero, kiekvieni namai vilioja unikaliu, tik jiems būdingu, per daugybę metų susiformavusiu kvapu. Jis daugelį nejučiomis sugrąžina į brangiausias praeities akimirkas. Šį kvapą sukuria daugybė detalių: gardžiausi kepiniai, dažniausiai naudojami kvepalai, netgi buities priemonės.

 

Visgi kvapą galima susikurti ir sąmoningai – tam puikiai tinka šiuo metu itin populiarūs specialūs kvapai namams. Tereikia pasirinkti tokius, kurie atitiks mamos pomėgius. Jei norite stipresnio įspūdžio, galite rinktis ne tik šią priemonę, bet ir to paties aromato kvapnių žvakių.

 

Jei nesinori atsisakyti per ilgus metus išpuoselėto jaukių namų kvapo, galite pasirūpinti kitomis, ne mažiau praktiškomis dekoro detalėmis. Pasidomėkite, ar mamai netrūksta skoningų vazų, dailių augalų, įmantresnių serviravimo indų, skoningų vyno ar šampano taurių. Juos rinkdamiesi atsižvelkite į jau turimus indus – pavyzdžiui, jei dauguma indų skaidrūs, dovanokite ir skaidrią vazą.

 

Buitį palengvinti nesunku

 

Jei gailite mamos kaskart, kai jai tenka ruošti galybę šventinių patiekalų ar sočius pietus gausiai šeimynai, galite pasirūpinti, kad visus darbus ji įveiktų greičiau ir lengviau. Nauji puodų rinkiniai, kepimo formos – puikus pasirinkimas tiems, kurių mamos maisto ruošimui naudoja nepatogius, pasenusius (deformuotus ar net rūdžių paveiktus) indus. Rinktis galima ne tik tradicinį variantą – nerūdijančio plieno puodus. Šiandien ypač populiarūs ketaus indai, keptuvės bei puodai, dengti specialiomis dangomis, greitpuodžiai ir garpuodžiai. Juose maistas gali būti ruošiamas lengviau ir sveikiau.

 

Mama ypatingai daug laiko skiria stalo serviruotei? Ją taip pat galima paversti malonesne. Brangų žmogų galite pradžiuginti stilingais, aukštos kokybės stalo įrankiais, lėkščių servizu ar kitokiais šventiškais aksesuarais. Juos rinkdamiesi taip pat įvertinkite interjerą, proginę stalo stilistiką – tuomet naujus reikmenis bus paprasčiau priderinti prie jau turimų.

 

Poilsio akimirkas kuria ne tik geri puodų rinkiniai

   

Kai maisto ruošimui ar buities darbams atlikti yra patikimų, patogių, efektyvių priemonių, poilsio akimirkų išties atsiranda daugiau. Vis dėlto jos priklauso ne tik nuo įvairių reikmenų. Suteikite mamai galimybę pasilepinti ne tik mėgaujantis aromatinga kava ar arbata, bet ir dailiu, meno dirbinį primenančiu puodeliu. Dovanoti galima ir vieną puodelį, tačiau gerokai efektingesnis pasirinkimas – poros puodelių ir lėkštelių rinkinys ar net visas kavos servizas.

 

Dovanų kuponai – taip pat sumanus pasirinkimas, puikiai perteikiantis atidumą, rūpestingumą. Rinktis tikrai yra iš ko: tikti gali ir interjero, indų salonai, ir įvairios paslaugos, SPA, grožio puoselėjimo procedūros. Dar viena idėja tiems, kurių mamoms daugiau džiaugsmo teiktų ne puodų rinkiniai ar serviravimo reikmenys, o turiningas laisvalaikis, yra išskirtinio dizaino papuošalai. Pasirūpinkite, kad brangus žmogus galėtų puoštis žinomų kūrėjų, sertifikuotais dirbiniais.

 

Motinos diena – tai puiki galimybė ne tik padėkoti už kantrybę, atidumą ir meilę. Tai taip pat proga patiems priminti, kaip smarkiai mums rūpi mamos gerovė, laimė. Nors laiko iki šventės nedaug, skirkite dėmesio dovanos parinkimui – juk ji apie jausmus primins kaskart, kai bus naudojama.