Apie tai, kad svajoja turėti dar didesnį būrį vaikų prabilo antru laukimu besimėgaujanti žinoma dizainerė, dabar ir švenčių dekoro specialistė Julija Žižė. Daugiau jos svajonių, laukimo akimirkų ir emocijų sužinojus, kad laukiasi antrosios dukrelės, kviečiame pamatyti sekmadienio „Mamyčių klube“.

 

_MG_7745_SJ_m (Small)

 

„Kai gydytoja pasakė, kad laukiamės mergaitės, mane ištiko šokas. Pradėjau raudoti balsu.  Jokiose svajonėse negalėjau įsivaizduoti, kad būsiu dviejų mergaičių mama“, – apie netikėtai užplūdusią euforiją pasakoja Julija Žižė, kuri tikina, kad abu su vyru tikėjo, jog šį kartą laukiasi berniuko.

 

_MG_7759_SJ_m (Small)

 

Juliją Žižę gėlių apsupty ir dukrelės Lėjos kompanijoje laidos filmavimo komanda aplankė pačiame darbų įkarštyje – įsibėgėjus fotosesijai, kurioje moteris nutarė įamžinti antrojo vaikelio laukimą ir naujos veiklos kontūrus.

 

_MG_7790_SJ_m (Small)

 

Moteris nelepia, kad naujas laukimas įkvėpė naujiems darbams. „Noriu kurti tik tai, kas man patinka, yra moteriška, gaivu, gražu. Todėl nauja mano veikla „OTILEA Decor“ bus skirta šventinės aprangos kūrimui ir švenčių dekorui gėlėmis“ – apie įkvėpimus pasakoja dvejų metukų Lėjos ir dar pilvelyje gyvenančios Otilijos mama.

 

„Jaudinantis mamų, dviejų besilaukiančių moterų susitikimas mane labai įkvėpė. Siužeto filmavimas buvo labai emocionalus ne tik dėl to, kad aplink buvo labai daug grožio ir moteriškumo, bet ir dėl to, kad jame įamžintos ne tik mes su Julija, bet ir dvi širdelės, kurios dar tik laukia atėjimo į šį pasaulį“, – filmavimą prisimena TV3 laidos „Mamyčių klubas“ vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė.

 

Taip pat šio sekmadienio laidoje – akušerės Ievos Girdvainienės konsultacijos, ką daryti kai naujagimį kamuoja pilvo diegliukai, supermažylis Motiejus ir patarimai, kaip skalbti kūdikių rūbelius, pamario krašto žuvienės pamokos ir paprastas būdas, kaip patiems pasidaryti lavinamąjį žaislą kūdikiui.

 

„Mamyčių klubas“ sekmadienio rytą 8.30 val. per TV3.

 

Nuotr.: Saulius Jermolajevas.