Šį vakarą, 19.45 val. per TV3 – antroji „Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“ laida. Jos metu žiūrovai galės leistis į kelionę laiko mašina ir kartu su visa šeima išvysti ketvirtojo (1930–1940) ir devintojo (1980–1990) dešimtmečių Lietuvos ir pasaulio įvykius.

 

248 (1) (Small)

 

Reitingų viršūnėje karaliaujantį istorinį-pramoginį šou veda žavioji Gabrielė Martirosianaitė, žodžio kišenėje neieškantis Mindaugas Stasiulis ir mylimiausias televizijos veidas Marijonas Mikutavičius. Laidos metu bus prisiminti svarbiausi istoriniai įvykiai, ryškiausios tų dešimtmečių istorinės asmenybės, mados, išradimai.

 

249 (Small)

 

Laidoje svečiuosis Arūnas Valinskas, Saulius Balandis, Vidas Mačiulis, Algirdas Kaušpėdas. Jie pasidalins dar negirdėtomis istorijomis, kurios neabejotinai sukels žiūrovams smagius prisiminimus. Gražiausias tų laikmečių dainas atliks Birutė Dambrauskaitė, „X Faktoriaus“ finalininkė Monika Juškevičiūtė, Romas Dambrauskas, Žilvinas Žvagulis, legendinis „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas-Fara, Vaida Genytė.

 

250 (Small)

 

Laidoje „Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“ pasirodys ir dainininkas Andrius Mamontovas. Populiariausias mūsų šalies atlikėjas, „X Faktoriaus“ teisėjas scenoje atliks legendinę grupės „Foje“ dainą „Laužo šviesa“. 1986 metais įrašyta daina – vienas žinomiausių mūsų šalies kūrinių. Tikriausiai būtų sunku rasti lietuvį, kuris nemokėtų šios dainos žodžių, o priedainį paniūniuotų visi.

 

251 (1) (Small)

 

Laidoje atlikėjas prisimins, kad tada, kai sukūrė šią dainą, muzikoje karaliavo Vytautas Kernagis ir kabaretas „Tarp girnų“. „Tuo metu tai buvo populiariausias atlikėjas. Kabareto plokštelėje yra daina, kur Vytautas Kernagis labai ilgai tęsia natą. Ir aš pagalvojau, kad galiu ištęsti ilgiau. Ir taip ta ilga nata atsirado „Laužo šviesoje“. Niekada nematavau, ar ištęsiau ilgiau, bet galbūt pats laikas tai būtų padaryti“, – šypsosis Lietuvos muzikos žvaigždė.

 

253 (Small)

 

„Apie ką šį daina?“ – muzikanto paklaus vienas iš laidos vedėjų M. Mikutavičius. „Apie vienatvę ir laukimą“, – sakys A. Mamontovas.

 

257 (Small)

 

Kuris dešimtmetis įdomesnis laidos pabaigoje spręs 100 studijoje sėdinčių jaunuolių. Balsuoti galės ir televizijos žiūrovai. Balsuoti galės ir televizijos žiūrovai. Daugiausiai žiūrovų balsų surinkęs dešimtmetis be kovos keliaus tiesiai į finalą.

 

258 (1) (Small)

 

„Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“ jau šį vakarą, 19.45 val. per TV3!

 

Nuotraukos Vido Černiausko