Viena populiariausių televizijų Lietuvoje, eterio chuliganas TV6, spalį triukšmingai atšventęs dešimties metų jubiliejų, savo ištikimiems žiūrovams neleidžia atsitraukti nuo televizorių ekranų ir lapkričio mėnesį. Eteryje – nematytas išlikimo realybės šou „71 laipsnis šiaurėje“, istorinis nuotykių serialas „Robinzonas Kruzas“, kultiniai serialai „Aferistas“ ir „Nuodėmingoji Kalifornija“, pasaulyje pripažinti filmai ir didžioji TV6 premjera – kultinio režisieriaus Steveno Spielbergo prodiusuotas fantastinis veiksmo trileris „Krintantis dangus“ (Falling Skies).

 

Prestižiniam „Emmy“ apdovanojimui nominuota, vos pernai sukurta istorija jau nuo lapkričio 25-osios, sekmadienio, atskleis, kaip patyrę ateivių antpuolį Žemės gyventojai susivienija kovai už savo išlikimą. Penktadienio–sekmadienio vakarais 22.00 val. TV6 žiūrovai išvys buvusio koledžo profesoriaus Tomo Masono (aktorius Noah Wyle‘is) mėginimus gelbėti pasaulį: jis taps karių ir civilių grupelės, susibūrusios kovai su pasaulį užpuolusiais ateiviais, vadu.

 

Ne veltui sakoma: reikia žinoti istoriją, kad nekartotume jos klaidų. Besivadovaudamas šia išmintimi pagrindinis herojus stos į kovą su ateiviais, su ilgesiu mirus žmonai, su skausmu dėl pagrobto sūnaus ir su vadovo pareigų sunkumais.

 

„Krintantis dangus“ – ypač sėkmingas, visame pasaulyje dėmesio sulaukęs serialas. Šiemet pradėtas kurti jau trečiasis S. Spielbergo prodiusuojamos istorijos sezonas. TV6 premjera – jau lapkričio 25-ąją 22.00 val.!

 

„Krintantis dangus“ – nuo lapkričio 25-osios penktadieniais–sekmadieniais 22.00 val. tik per TV6!