„Prieš pat šou finalą darbdavys man iškėlė ultimatumą: arba atvykti į darbą, arba iš jo išeiti. Aš pasirinkau: darbų dar bus, o „X Faktorius“ – tik vienas. Jau dabar suprantu, kad projektas vertas rizikos“, – sako Giedrė Girnytė, su grupe „4 Roses“ jau sėkmingai perėjusi dvi „X Faktoriaus“ finalo tiesiogines transliacijas.

„X Faktoriuje“ gimusios keturių merginų grupės „4 Roses“ narės Giedrės akibrokštas – tai tikrų tikriausias įrodymas, kad svajonės siekimas gali nuvesti kone iki beprotybės. „Galimybę dalyvauti pirmajame „X Faktoriuje“ Lietuvoje priimu kaip didžiausią likimo dovaną ir rimtą žingsnį muzikinėje karjeroje“, – savo pasirinkimu neabejoja „X Faktoriaus“ teisėjo Sauliaus Prūsaičio auklėtinė.

Keturių merginų grupė jau pagarsėjo ne tik vokaliniais gebėjimais, bet ir netradiciniais sprendimais scenoje. Sekmadienį „X Faktoriaus“ antrojoje tiesioginėje transliacijoje sėkmingai pasirodžiusios su miuziklu, šią savaitę „4 Roses“ nepaliauja repetuoti ir ruoštis naujai kovai su likusiais 9 dalyviais. Kuo dabar nustebins gražuolių ketvertas, išgirsime ir pamatysime jau šį sekmadienį, gruodžio 30-iąją, 19.30 val. tiesiogiai tik per TV3!

Kiekvieną sekmadienį „X Faktorių“ paliks vis po vieną dalyvį. Nuo šiol tiesioginėse „X Faktoriaus“ transliacijose iš „X Faktoriaus“ kaimeliu tapusio Vilniaus priemiesčio Tarandės tarpusavyje kaunasi ne tik dalyviai, bet ir jų mentoriai – „X Faktoriaus“ teisėjai. Kiekvienas jų turi savo auklėtinių: Rūta Ščiogolevaitė ugdo vyresnius nei 25 metų amžiaus dalyvius, S. Prūsaitis – muzikines grupes, Saulius Urbonavičius-Samas – merginas iki 25 metų amžiaus, Vytautas Šapranauskas – jaunesnius nei 25 metų amžiaus vaikinus.

Visas „X Faktoriaus“ transliacijas sau patogiu metu galite žiūrėti televizijoje internete „TV3 Play“ adresu: http://www.tv3play.lt/program/xfaktorius.

„X Faktoriaus“ gerbėjai Lietuvoje jungiasi socialinio tinklo „Facebook“ profilyje: https://www.facebook.com/xfaktorius.

Bilietus į tiesiogines „X Faktoriaus“ transliacijas galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose arba interneto svetainėje: http://www.tiketa.lt/muzikinis_realybes_sou_x_faktorius_38112.

„X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai tik per TV3!