Buvęs Seimo narys, socialdemokratų partijai priklausantis Dainius Budrys ką tik įvykusiuose Seimo rinkimuose turėjo atsisveikinti su galimybe vėl tapti parlamentaru. Prieš aštuonerius metus į Seimą ėjęs su Arūno Valinsko Tautos prisikėlimo partija jis tarp išrinktųjų buvo kartu su buvusia žmona, televizijos laidų vedėja Daivos Tamošiūnaite.

 

budrys

Tačiau Daiva dėl šeimos atsisakė Seimo nario mandato ir leido vyrui siekti karjeros. Deja, prieš trejus metus Dainius ir Daiva pranešė apie skyrybas – tuomet žiniasklaidoje buvo svarstoma, kad ko gero Dainius neatlaikė sėkmės ir valdžios išbandymo – ir paliko šeimą.

 

Po skyrybų Dainius iškart pasitraukė iš viešo gyvenimo. Jis sako, kad labiausiai jam užsimiršti padėjo darbas iki išnaktų ir kardinalūs gyvenimo būdo pokyčiai – linksmus vakarėlius pakeitė sportas ir sveikas gyvenimo būdas.

 

Mūsų visuomenėje įprasta po skyrybų užjausti moteris ir nesusiklosčiusių santykių pasekmių ieškoti vyruose. Dainius taip pat ne kartą buvo viešai kaltinamas, kad tai jis paliko šeimą. Šiandien jis sako, kad jiedu su Daiva iki skyrybų ėjo metų metus, ir kartu priėmė šį sprendimą.

 

„Šeima man kelia pačius gražiausius prisiminimus. Tačiau skyrybų procesas – visai ką kita“, – šį pirmadienio vakarą 20.25 val. LNK gyvenimo būdo laidoje prisipažins Dainius. Jam sunku šiandien apibendrinti skyrybų priežastis – jų santykiuose nebuvo neištikimybės, girtuoklystės ar smurto. Dainius iki šiol yra vienišas – sako, kad darbas pasiglemžia visą laiką.

 

Šiandien Dainius nenumoja ranka ir į faktą, kad jis už Daivą jaunesnis dešimčia metų. „Mus auklėjo skirtingų kartų žmonės“, – sako Dainius.

 

Dainius patikina, kad gyventi su politiku, kurio iki vėlyvo vakaro nėra namuose – didžiulis išbandymas šeimas. „Aš taip nesugebėjau harmoningai paskirstyti laiko šeimai, darbui ir pomėgiams“, – sako Dainius.

 

Sakoma, jei nori iš tikrųjų pažinti savo sutuoktinį, pabandyk su juo išsiskirti. Vis dėl to Dainius ir Daiva sugebėjo nustumti nuoskaudas šalin ir pasirašyti taikos sutartį. Dainius patikina puikiai sutariantis su dukra, kuri jau tapo geriausia atostogų kompanione.