Po gana įtempto darbų maratono, „Lietuvos ryto“ televizijos laidų „Lietuva tiesiogiai“, „24/7“ ir „Kitoks pokalbis“ vedėja Daiva Žeimytė (37 m.) televizijos studiją kelioms savaitėms iškeitė į poilsį saulėtajame Tailande.

 

LR_TV_LT_D. Zeimyte Tailande

 

„Čia nuostabūs vaizdai ir žmonės. Ne veltui Tailandas vadinamas šypsenų šalimi – čia tiesiog negali nesišypsoti“, – įspūdžiais dalinosi D. Žeimytė.

 

LR_TV_LT_D. Zeimyte Tailande_maistas

 

D. Žeimytė lietuvių itin pamėgtoje šalyje lankosi jau ne pirmą kartą. Prieš kiek mažiau nei dešimtmetį išmaišiusi vieną Pietinės Azijos šalies pusę, ji nusprendė aplankyti dar nematytus Tailando miestus ir salas. Šiuo metu D. Žeimytė mėgaujasi poilsiu nuostabaus grožio baltais paplūdimiais nusėtoje Ko Phangan saloje.

 

LR_TV_LT_D. Zeimyte Tailande_maistas2

 

„Ragauju daug vietinės virtuvės patiekalų, kurie lietuvio skrandžiui yra egzotiški. Pavyzdžiui, keptų vabalų skonis – visai kaip traškučių. Nors, tiesą pasakius, tarakoną įsidėti į burną buvo šiek tiek nejauku. Taip pat čia daug jūros gėrybių, kurias dievinu. Kas vakarą ragauju vis ką nors kitą – krevetes, kalmarus, krabus. Šiuo atveju man čia visiškas rojus“, – pasakojo D. Žeimytė.

 

LR_TV_LT_Kepti vabalai

 

Kuomet oro temperatūra siekia 35 laipsnius šilumos, o virš galvos kaitina saulė, labai lengva užmiršti, kad žiema dar nesibaigė.

 

„Net sutrikau, kai viename restorane pamačiau dar nenupuoštą Kalėdų eglutę. Pagalvojau, kokie jie keisti, viduryje vasaros eglutę pasipuošė. Tik tada dingt mintis – juk praėjo tik keli mėnesiai po Kalėdų!, – juokėsi D. Žeimytė.

 

Nors „Lietuvos ryto“ televizijos žiūrovai kelias savaites nematys D. Žeimytės, užduodančios aštrius ir provokuojančius klausimus politikams, visuomenininkams ir verslininkams, žiūrovai ir toliau bus informuojami apie aktualiausius šalies įvykius.

 

Laidoje „Lietuva tiesiogiai“ pašnekovus kalbins du gerai pažįstami veidai – žinių ir „Reporterio“ vedėjai Marius Jančius (39 m.) ir Andrius Kavaliauskas (44 m.).

 

 

„Lietuva tiesiogiai“ – nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 18.40 val. per „Lietuvos ryto“ TV. 

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.