Nijolei vos dvidešimt, tačiau ji jau rūpinasi keturiais savo nepilnamečiais broliais ir seserimis. „Buvau priversta jiems tapti mama, nes tikroji motina mus paliko. Prieš metus ji išėjo net neatsisveikinusi“, – „TV pagalbos“ studijoje vedėjams Renatai Šakalytei ir Edgarui Navickui pasakojo mergina.

 

Screen Shot 2018-04-30 at 12.22.06 (Small)

 

Nijolė prisiminė, kad nuo mažų dienų motinai ji mažai rūpėjo. „Mūsų yra septyni. Mes vieni kitus auginome, nes mama dažniausiai būdavo tai pas vieną draugą, tai pas kitą. Mes jai tiesiog buvome nereikalingi“, – tikino mergina.

 

Screen Shot 2018-04-30 at 12.23.28 (Small)

 

Prieš dvejus metus Nijolės gyvenime atsiradęs mylimasis Saulius atviras – jis nesitikėjo, kad pamilęs merginą, netrukus turės tapti daugiavaikiu tėvu. „Kai socialiniai darbuotojai pasiūlė Nijolei tapti jos brolių ir seserų globėja, ji pirmiausia paklausė mano nuomonės. Patariau jais pasirūpinti, nes daugiau tiesiog nėra kam“, – prisiminė Saulius.

 

Screen Shot 2018-04-30 at 12.24.02m (Small)

 

Visa didelė šeima gyveno nedideliame namelyje, kaip įmanydami puoselėjo aplinką. „Gaudavau pinigėlių, tai vis kažką paremontuodavau – tai kambarį, tai langus pakeitėm. Svajojom turėti gražius ir jaukius namus“, – sakė Saulius.

 

Screen Shot 2018-04-30 at 12.24.53 (Small)

 

Tačiau gražią idilę sudrumstė nelaimė. Prieš porą savaičių įvykęs gaisras sunaikino visą šeimos turtą. „Likome, kaip stovime. Nieko nepavyko išsaugoti. Namai sudegė iki pamatų. Vos vaikai nežuvo tame gaisre“, – netramdydama ašarų pasakojo Nijolė.

 

Mergina prasitarė, kad po įvykusios nelaimės ją pribloškė mamos elgesys. „Ji net nepaskambino pasiteirauti, ar mes gyvi ir sveiki“, – pyko Nijolė.

 

Į studiją susitikti su dukra atvyko jos mama Teresa, kuri negailėjo karčių žodžių savo dukrai. „Per Nijolę aš buvau priversta išeiti iš namų. Ji nuolat mane ujo, žemino. Tiesiog neįmanoma buvo gyventi su ja po vienu stogu. Todėl aš ir išėjau iš namų“, – teisinosi Teresa.

 

Moteris prisipažino – į studiją ji atvyko su viltimi susitaikyti su dukra bei gauti jos sutikimą matytis su Nijolės globojamais jos vaikais. „Aš žinau, kad padariau daug klaidų, bet noriu viską ištaisyti“, – nuolat kartojo Teresa. Ar susitaikys Nijolė su mama, sužinosite šiandien 16.30 val. laidoje „TV pagalba“ per TV3.

 

Gaisrą išgyvenusi šeimą prašo gerų žmonių paramos.

 

Sąsk. Nr. LT577300010143366679 Nijolė Vasilevskytė