LNK televizijos laidos KK2 žurnalistai net kelias dienas ankstyvais rytais stebėjo Seimo viešbučio kiemą. Buvo gauta informacija, kad parlamentinėmis privilegijomis – Seimo viešbučiu – nelegaliai naudojasi Seimo nario Zbignev Jedinskij sūnus Edvard.

 

Portalams-jedinskio-sunaus-avarija.00_00_07_02.Still003

 

Žurnalistinio tyrimo metu Edvard Jedinskij, kuris yra Švenčionių mero Rimanto Klipčiaus patarėjas, buvo nufilmuotas du kartus. Abu kartus iš Seimo viešbučio jis išėjo su ta pačia mergina. Užkluptas KK2 laidos filmavimo kamerų, Edvard Jedinskij žurnalistams neigė gyvenantis Seimo viešbutyje, neigė pažįstantis merginą, su kuria buvo nufilmuotas, nors KK2 laida Edvard ir juodaplaukę jo palydovę užfiksavo važiuojančius tuo pačiu automobiliu.

 

Portalams-jedinskio-sunaus-avarija.00_00_13_16.Still002

 

„Nežinau, nežinau, apie ką šnekate. Nežinau. Nežinau, apie ką šnekat”, – vis kartojo Seimo nario sūnus, gindamasis nuo akivaizdžiai nufilmuotų faktų.

 

Portalams-jedinskio-sunaus-avarija.00_00_24_09.Still007

 

Galų gale Edvard Jedinskij sutiko su žurnalistais pasikalbėti. Tačiau prieš tai pasakė turintis perparkuoti savo automobilį Honda CRV. KK2 žurnalistai sutiko Seimo nario sūnaus palaukti, tačiau šis žodžio nesilaikė. Įsėdęs į automobilį politikas atbuline eiga spruko nuo žurnalistų. Sprukdamas nepataikė į išvažiavimą ir atsitrenkė į kelio atitvarą – šlagbaumą.

 

Portalams-jedinskio-sunaus-avarija.00_00_32_05.Still008

 

Padaręs eismo įvykį ir suniokojęs Seimo turtą, Edvard Jedinskij sustojo, apžiūrėjo sulamdytą šlagbaumą, apžiūrėjo savo automobilį ir į KK2 kameras pažadėjo nedelsiant skambinti policijai ir pranešti apie eismo įvykį. Tačiau Seimo nario sūnus žodžio ir vėl nesilaikė. Nieko nelaukdamas spruko iš įvykio vietos.

 

Portalams-jedinskio-sunaus-avarija.00_17_31_00.Still005

 

Policiją iškviesti teko KK2 žurnalistams. Atvykę pareigūnai užfiksavo įvykį ir pradėjo Edvard Jedinskij paiešką.

 

Išskirtiniai kadrai, Seimo nario Zbignev Jedinskij sūnaus pabėgimas iš avarijos vietos ir jo paieška – šį vakarą KK2 laidoje 19. 30 val. per LNK.

 

VIDEO