Penktadienio vakarą 19.30 val. LNK laidoje „KK2 penktadienis“ nebeišrinkti Seimo nariai pasakos, ką veiks pasibaigus Seimo kadencijai, o naujai išrinkti parlamentarai pasakos, kodėl nutarė pasukti į politiką.

 

KK2 penktadienis

 

Žirmūnuose į Seimą išrinkta ekonomistė ir Vilniaus miesto tarybos narė Aušra Maldeikienė laidoje sakys, dėl darbo Seime teko paaukoti darbą universitete.

 

KK2 penktadienis

 

„Seimas mane mažai jaudina. Man labiausiai gaila universiteto“, – laidoje kalbės A. Maldeikienė.

 

A. Maldeikienė atskleis, kad kandidatavo į Seimą tikrai ne dėl atlyginimo, moteris sakys, kad ji dabar uždirba net šiek tiek daugiau nei vidutinis Seimo narys.

 

KK2 penktadienis

 

„Aš uždirbsiu tiek pat arba net mažiau“, – laidoje kalbės A. Maldeikienė. Tai išgirdusi Dalia Teišerskytė nustebo bei A. Maldeikienei priminė, kad ji ne vienoje laidoje skundėsi, kaip neturi pinigų nei akiniams, nei knygoms: „Juk Jūs visada laidose skundėtės, kad akinių negalite nusipirkti, kad knygų nėra už ką įsigyti“.

 

Ekonomistė nevyniojo į vatą ir turėjo priekaištų laidoje dalyvavusiems kitiems Seimo nariams – Broniui Bradauskui, Remigijui Žemaitaičiui ir kitiems: „Jūs 25 metus žeminate kiekvieną dirbantį paprastą žmogų – socialinius darbuotojus, bibliotekininkus“.

 

Į Seimą patekęs Sveikuolių sąjungos prezidentas Dainius kepenis laidoje prisimins, kaip susipažino su Valstiečių ir Žaliųjų sąjungos vadovu Ramūnu Karbauskiu.

 

„Prieš penketą metų mane pakvietė Ramūnas Karbauskis ir aš pasiūliau pradėti ne nuo partinių reikalų, sakau, padarykime Naisius sveikuolių kaimu. Ir kai mes tą padarėme, supratau, kad turiu reikalą su labai rimtu ir atsakingu žmogumi ir tada priėmiau kvietimą tapti partijos nariu“, – sakė Sveikuolių sąjungos prezidentas Dainius Kepenis.

 

D.Kepenis sakys, kad jo tikslas – sveika Lietuva bei pasiūlys sveikai gyventi ir parlamentarams. „Aš juos pakviesiu rytais į mankštą. Galbūt jiems net sveiką maistą bus galima pasiūlyti. Kas sukaupta mūsų patirtyje, viskas bus prieinama“, – kalbėjo Dainius Kepenis.

 

Į naują Seimą neišrinktas socialdemokratas Bronius Bradauskas sakys, kad pastaruosius metus dirbo sukandęs dantis, kadangi turi problemų su nugara, todėl dažnai atostogauja Jungtiniuose Arabų Emyratuose ar Turkijoje, kurioje turi butą.

 

„10 dienų būnu. Ilsiuosi, nusipelniau gyventi geriau. Turiu stuburo išvaržas ir man būtina plaukioti šiltam vandeny, kad atsigaučiau, tai nuvažiuoju ten, tokia relaksacija, tai būna šiek tiek geriau. Aišku, nėra visada gerai. Aš visada sukandęs dantis judu, dirbu ir todėl judu“, – sakė B. Bradauskas.