Audrius Janonis ir Monika Šedžiuvienė šio trečiadienio vakaro laidoje KK2 pasakos apie visai netikėtai gimusį duetą bei juos siejančią profesinę draugystę. A. Janonis žurnalistams pasakos, kad Monika – labai linksma ir supratinga.

 

20170531_janonis_sedziuviene

„Su Monika susipažinau BTV projekte. Ji yra labai linksma, supranta visus „bajerius“, ir tokia ne pėsčia. Su Monika pradėjome „šiaulietiškai bazarinti“, – šį trečiadienio vakarą 19 val. 30 min. laidoje KK2 pasakos A. Janonis.

 

Judviejų sceninę draugystę palaimino ir Monikos vyras Andrius Šedžius: „Ir aš gavau jo palaiminimą, kad galiu dainuoti su Monika“.

 

Andrius taip pasitiki A. Janoniu, kad šiam net leido nakvoti jų namuose. „Buvo toks atsitikimas, kad aš turėjau koncertą Šiauliuose, kurį netikėtai atšaukė. Neturėjau jokios sutarties, įkliuvau į spąstus. Tuomet paskambinau Monikai, pradėjau verkti į telefono ragelį, sakyti, kad neturiu kur nakvoti, pasiklydau. Tai Monika sako: „Miegok pas mus“, – nutikimą prisimins A. Janonis

 

Vaikinas teigia, kad prieš pirmą vizitą į Šedžių namus šiek tiek bijojo. „Iš pradžių buvo baisu, nes mes su Monika tokie aš sakyčiau, kad mes tokie vėjavaikiai, „bajeristai“ tokie, o Andrius – verslininkas, žmogus su stotu. Iš pradžių buvo šiek tiek nejauku, kai sėdėjom mašinoje, bet jau kai atvažiavom į namus, tai buvo viskas tvarkoje. Jis žiauriai fainas“, – sakys A. Janonis.

 

Be to, Monika pasakos, kad nors ji stengiasi aktyviai koncertuoti, bet jos didžiausias rūpestis ir laimė išlieka judviejų su Andriumi mažylis Gabrielius. „Daugiausia visą laiką skiriu vaikui, nes vyras kaip skraidė, taip skraido, mes jau pripratę prie rutinos, dėl to nenukenčia nei šeima, nei darbai“, – kalbės M. Šedžiuvienė.

 

Visą istoriją apie Audriaus Janonio ir Monikos Šedžiuvienės duetą žiūrėkite šį trečiadienio vakarą 19 val. 30 min. per LNK.