Žinomas dainininkas Dmitrijus Šavrovas, geriau žinomas Sasha Song pseudonimu, prieš keletą metų sugriovė visus stereotipus pasiryžęs išvaizdos pokyčiams ir natūralių plaukų peruko dėka vėl galėjo džiaugtis vešliais plaukais. Tačiau vien tuo vyro pokyčiai nesibaigia: mylimos močiutės atminimą jis įamžina tatuiruotėmis bei ketina kūną papuošti jos portretu.

 

Sasha Song (3)_800x516

Sasha Song atvirauja, jog mama ir močiutė – dvi svarbiausios moterys jo gyvenime, pastūmėjusios muzikos keliu ir scenos link. Vyro mama visuomet jį skatino nepaisyti jaučiamų kompleksų ir pamilti save tokį, koks yra. Sasha Song prisimena ir akimirką, kai jam pačiam teko drąsinti mamą būtent stiliaus ir išvaizdos klausimu.

 

„Kuomet ji atvyko į Londoną manęs aplankyti, ilgai galvojo, kuo apsirengti einant į centrą. Jai atrodė, kad Londonas reikalauja vakarinės suknelės būnant mieste, tačiau taip nėra: čia labai paprastai visi žiūri į tai, kaip tu atrodai, visi skuba ir niekam tai neįdomu. Deja, bet Lietuvoje yra kitaip. Čia žmonės labai galvoja apie savo ir kitų išvaizdą, nes taip reikalauja visuomenė“, – atvirauja dainininkas.

 

Sasha Song tikina, kad mama yra viena svarbiausių jo patarėjų gyvenime. Būtent jos nuomone jis visuomet pasitiki ir iškilus svarbiems klausimams, kreipiasi į ją pagalbos.

 

„Kaip save pateikti, kaip kalbėti – mano mama mėgsta patarti visais klausimais. Galbūt ne visuomet su ja iš pradžių sutinku, tačiau tuomet pagalvoju, jog mama yra vienas iš nedaugelio žmonių, galinčių tau pasakyti tiesą, nes ji niekada nieko blogo nepatars“, – tvirtina Sasha Song.

 

Dainininko gyvenime be mamos ypatingą vietą užėmė ir močiutė. Būtent ji buvo pirmoji jo mokytoja bei antroji mama, vakarais prieš miegą dainavusi romansus. Jos garbei ir atminimui Sasha Song ryžosi ir savo ryškiausiam stiliaus akcentui – tatuiruotėms.

 

„Kažkada sau sakiau, jog niekada gyvenime neturėsiu tatuiruočių, o štai – dabar turiu net dvi. Abi jos simbolizuoja mano atsidavimą muzikai bei primena apie močiutę, kuri buvo vokalo mokytoja ir mokė mane kaip groti pianinu. Visgi, jos atminimui norėčiau ir dar vienos tatuiruotės: kūną papuoščiau jos portretu“, – prisipažįsta dainininkas.

 

Šios atviros dainininko Sasha Song gyvenimo istorijos bus pasakojamos šį sekmadienį Delfi TV eteryje rodomoje laidoje „Pokyčių istorija“. Laidos pagrindinė herojė – 30-metė kaunietė Rasa. Dviejų vaikų mama neretai visą save skiria mylimai šeimai, pamiršdama savo pačios poreikius.

 

„Aš mėgstu puoštis, tačiau apie save dažnai pamirštu, nes rūpinuosi darbais, namais, vaikais. Neretai tiesiog numoju ranka, kad kaip atrodau, taip ir bus gerai“, – laidoje atviraus moteris.

 

Pradėti pokyčių istoriją Rasą įkvėpė noras įgauti daugiau pasitikėjimo savimi, kurio ji niekada neturėjo. Herojė atvirauja, kad daugiausiai kompleksų jaučia dėl savo itin žemo ūgio, mat būtent dėl to teko išgirsti ne vieną užgaulų žodį. Ir nors Rasa gyvenime dėl daug ko kovojo, šiandien ji šypsosi bei vadovaujasi mintimi, jog nėra nieko geriau už gyvenimą ir mylimą šeimą.

 

„Mane visi laiko labai jauna ir patyčių būdavo, ir šiaip aš nesu pasitikinti savimi, visai nemoku pakovot už save. Visgi, kartais meilė viską pakeičia: kai susikūriau šeimą, po truputį įgavau drąsumo. Man moteriškumas siejasi su savęs atidavimu šeimai, tačiau kuomet stengiuosi būti visiems gera, kartais norisi to paties sulaukti ir atgal“, – tvirtins moteris.

 

Įkvepiantys Rasos pokyčiai prasidės mikropigmentacijos meistrės Emilijos Kovadlaitės kėdėje, kur jai bus suteikti natūraliai atrodantys antakiai bei paryškintas šaltų vėjų sudarkytas lūpų kontūras. Toliau laidos herojės lauks drastiški šukuosenos pokyčiai stilistės Džiuljetos Vėbrės įvaizdžio salone 313 „Rolė“. Taip moterims svarbiomis vizažo paslaptimis pasidalins šio amato meistrė Ieva Mikaločienė, o solidų įvaizdį laidos stilistė Jomantė Vaitkutė sukurs kartu su „Garde-robe Boutique“ drabužiais.

 

Kaip naujuosius Rasos išvaizdos pokyčius priims mylimas vyras ir vaikai bei kokiomis gyvenimiškomis istorijomis dalinsis dainininkas Sasha Song – visa tai jau šį sekmadienį, 15:30 val. naujojoje Delfi TV laidoje „Pokyčių istorija“.

 

Nuotraukų galerija:
Nuotraukų autorystė: tomasfoto.lt